גלישת גלים

גלישת גלים הוא הספורט הימי הכי מחובר לנפש, ולטבע כמובן. הדבר היחיד שמפריד בינכם לבין המקור הכי טבעי שלנו, המים, הוא למעשה הגלשן והוא מותאם לנו אישית ומאפשר לנו לגלוש בנחת ולצוף על המים כמו שתמיד חלמנו.

לא מדובר בתהליך קצר. לימודי גלישת גלים הוא תהליך ארוך שצריך לפתח בו סבלנות ולהבין שכדי להגיע להצלחה וגם גלישה מושלמת חשוב להתמיד, להתאמן, להיות סבלניים ולהרגיש את עולם המים. ברגע שהצלחתם כבר לתפוס את הגל שלכם, אתם לגמרי על הגל, תרתי משמע.

החיוך שלכם הוא המטרה שלנו – בואו לגלוש איתנו!

תעלו על הגל הנכון

כל גולש מנוסה יכול לספר לכם איך זה מרגיש כשאתם יורדים על גל ישר ונהנים מהמהירות, אבל כדי להגיע לכך אתם חייבים ללמוד במסגרת מקצועית.

גלים בית הספר לגלישה מתמחה בלימוד מקצועי בתחום של גלישת גלים כאשר הדבר הראשון לפני הכל, הוא הביטחון שלכם. כל השאר נלמד לאחר שאתם מקבלים מספיק ביטחון. חשוב לנו שתרגישו מחוברים, שתדעו מה אתם עושים. שכשאתם נמצאים על הגל תדעו לתקוף אותו בזמן הנכון ולהרגיש צמודים אליו תוך כדי שהאדרנלין מוביל אתכם ואתם מרגישים את הנשמה שלכם טהורה מהמים הקסומים שמקיפים אתכם. מחוברים לטבע, ליכולות שלכם, ולאהבה לשמיים מעליכם, ולמים מתחתיכם. כשהמים עוטפים אתכם אתם מרגישים שוב במקום הבטוח, שומעים את המים, את הזרימה של הטבע והחיים ויודעים גם איך לשמור על עצמכם כאשר אתם יציבים, חזקים ובטוחים ושולטים בגלשן שהותאם במיוחד בשבילכם.

מהרגע הזה, אתם מקבלים זווית אחרת על החיים, כזו שמעולם לא הכרתם לפני. ואיזו דרך נפלאה זאת לקבל פרופורציה אחרת על החיים כשאתם על פסגת העולם והמרחב הימי כולו לרגליכם.

גלישת גלים עם מקצוענים

גלישת גלים היא לא אפיה, נגינה או לימוד שפה ולכן לא מומלץ ללמוד גלישת גלים באופן עצמאי כי אתם חושבים שאתם יכולים.
חשוב להיות מלווים באנשי המקצוע הטובים ביותר, צוות מקצועי מיומן ובעל הסמכה פורמלית שמלמד אתכם להתמודד עם מגוון הסיטואציות במרחב הים ומסייע לכם להכיר את הים כמו שאתם צריכים באמת.
לכן גלישת גלים חייבת להיעשות במסגרת מקצועית כמו גלים בית הספר לגלישה שמאפשר לימוד מקצועי ועם מדריכים מיומנים, מוסמכים שעברו גם קורס עזרה ראשונה ויודעים להתמודד עם מצבים מסוכנים ולא צפויים בים.
חוג גלישת גלים הוא בעצם מסגרת קבועה אליה תוכלו להירשם בהתאם לרישומי החוגים הנפתחים במהלך השנה. החוג כולל בתוכו למידה מעשית וגם תיאורטית, כאשר אלו מלמדים היכרות מלאה עם הגלשן גם על היבשה, וגם במים תוך כדי היכרות מלאה של תנאי הים, התנוחות המתאימות לגלישה ומהם הסימנים המתאימים לכניסה לים, או לא. השלבים הבאים והמתקדמים יותר הם למעשה המעבר אל תוך המים תוך כדי תרגול של שכיבת מוצא ומעבר למצב עמידה ותפיסת הגלים.
התהליכים מותאמים לכל תלמיד ותלמידה באופן אישי. היות ומדובר בקבוצות קטנות אין שום מניעה שכל תלמיד ותלמידה יהנו מיחס אישי וליווי בטוח ומקצועי.

איך גלישת גלים משפרת לנו את איכות החיים?

גלישת גלים משפרת לנו את הכושר הגופני בצורה משמעותית, אפילו בלי לשים לב ותוך כדי הנאה מהים. גלישת גלים משפרת את שרירי הליבה, סיבולת לב ריאה ומחזקת לנו את היציבה ואת עמוד השדרה, עם שימת דגש על שיווי המשקל. אם מדובר בילדים הנמצאים בחוג גלישת גלים אלו נהנים משיפור הכושר הגופני עם תוצאות איכותיות יותר לעתיד ספורטיבי מזהיר. אם אלו מבוגרים המחפשים שינוי הכושר הגופני בשילוב הנאה מעולם המים, זוהי בהחלט הדרך.

מעבר לכושר הגופני, הנפש שלנו מקבלת רוגע מופלא מהרגע שאנחנו דורכים על חוף הים. כאשר אנחנו נרגעים מהים, ומקבלים יכולות נהדרים של כושר, קוארדינציה, דינמיקה קבוצתית טובה ובכלל חוויות מאתגרות ויצירת חברויות חדשות, הנפש מקבלת את המזון האמיתי לו היא זקוקה. חברה, אוויר טוב, תחושת הים שמרגיעה כל אדם ואדם החל מגיל ינקות ועד לגיל השלישי ובכלל התחושה שהעולם לרגלינו.

כשאנחנו נרשמים אל חוג או קורס גלישת גלים אנחנו מעניקים לעצמנו או לילדים שלנו את המתנה הגדולה ביותר. חוויות טובות, זכרונות, ויכולות כושר לחיים טובים יותר. לפעמים זה רק כי אנחנו רוצים להעביר את הקיץ בתחושת צינון טובה, אך זו יכולה להיות מתנה לכל החיים

רוצים לדעת עוד?

קייטנות גלישה לילדים

קייטנות גלישה בחופשות הקיץ והחגים חוויה של פעם בחיים
למידע נוסף

השכרת ציוד גלישה

השכרת ציוד גלישה: גלשנים, סאפ, אביזרי גלישה וחליפות גלישה
למידע נוסף

חוגי גלישה לילדים

חוגי גלישה שנתיים בקבוצות קטנות לכל הרמות
למידע נוסף

שיעורי גלישה פרטיים

שיעורי גלישה פרטיים עם מדריך למתחילים ומתקדמים
למידע נוסף

קורסי גלישה לבוגרים

קורסי גלישה קבוצתיים למתחילים ומתקדמים בכל הגילאים
למידע נוסף

טיולי גלישה

טיולי גלישה מאורגנים וחוויתיים ברחבי העולם
למידע נוסף