גלישת סאפ

סאפ הוא גלשן חתירה בעמידה שכבש במהירות את עולם הגלישה, גרסה קלילה וזריזה של החסקה שכולנו תמיד חלמנו לעלות עליו לסיבוב קצר אל עבר האופק, עם הסאפ זה אפשרי לכל אחד.
החתירה על סאפ גדלה בפופולריות בשנים האחרונות ברחבי ישראל ובעולם, בגלל הקלות שניתן ללמוד אותה. בניגוד לסוגי גלישה אחרים אשר דורשים מיומנות וטכניקה מורכבת חתירה על סאפ מתאימה לכל מי שמסוגל לעמוד על שתי רגליו, וגם למתקשים ניתן להתחיל בישיבה ולצבור ביטחון לפני שעולים על הרגלים.
חתירה על סאפ יכולה להיות פעילות מרגיעה ומדיטטיבית וגם חברתית ומגבשת כאשר יוצאים בקבוצה.
כאשר צוברים ביטחון ומיומנות ניתן לצאת בים גלי והחתירה יכולה להיות מאתגרת ומלאת אדרנלין וגם לקבל מימד של גלישת גלים ומפה הדרך למעבר לגלשן גלים סלולה.

החיוך שלכם הוא המטרה שלנו – בואו לגלוש איתנו!

מידע נוסף על גלישת סאפ

אם גם אתם אוהבים את הים ונוטים להגיע אליו לעיתים קרובות, סביר מאד להניח שכבר יצא לכם לראות גולשי סאפ פה ושם שעוררו את סקרנותכם. אין ספק שמדובר בספורט מאתגר המשלב פעילות ספורטיבית ושמירה על שיווי משקל.
אם גם אתם חולמים ללמוד גלישת סאפ, הגעתם למקום הנכון. אצלנו תוכלו ללמוד את הטכניקות הנכונות מהמדריכים הטובים ביותר ולהתחיל לחתור עצמאית על סאפ בתוך זמן קצר. רגע לפני שאנחנו קופצים למים ומספרים לכם עוד על לימודי גלישת סאפ, נזכיר שאתם מוזמנים לפנות אלינו בכל שלב למידע נוסף. בואו נתחיל.

מה זה סאפ ומהי גלישת סאפ?

סאפ הוא למעשה גלשן גדול. החתירה מתבצעת בעמידה באמצעות משוט ייעודי (אפשר גם לנוח מדי פעם בישיבה) והסגנון מאפשר תנועה קלה לאורך קן החוף ובעומק המים.

למה גלישת סאפ הפכה לכל כך פופולרית?

קודם כל מדובר על טכניקת חתירה פשוטה יחסית שקל יותר ללמוד לעומת גלישת גלים. עם זאת, לחתירה על סאפ יש מספר יתרונות בולטים (מיד נרחיב עוד בנושא). זוהי בהחלט התחלה מצוינת לגולשי גלים לעתיד וגם למי שמתכוון לעצור רק בגלישת סאפ.

יתרונות גלישה על סאפ

חשוב להבין שמדובר על פעילות ספורטיבית מצוינת קודם כל. שיעורי סאפ יתרמו בין היתר ל:

– חיזוק מתון ועקבי של שרירי הליבה בגוף לאורך זמן.
– שילוב של פעילות אירובית.
– שיפור היציבה וחיזוק עמוד השדרה.
– חיזוק כולל של כל שרירי הגוף ומבנה העצם כטכניקה של אימון פיזיותרפי.

כמובן שכל זה קורה בים, תחת השמש ובאוויר הפתוח. כך, שגם בהיבט הנפשי של התנתקות מהמסכים והשגרה, יש כאן יתרון גדול של זמן איכות עם עצמכם.

מחירי שיעור גלישת סאפ

בבית הספר תוכלו להגיע לכמה שיעורי סאפ שרק תרצו עד לשלב בו תרגישו שאתם מוכנים לתרגל בעצמכם ללא ליווי של מדריך. המחיר לשיעור של שעה הוא 200 ש״ח ושיעור של שעתיים יעלה 350 ש״ח. מעבר לכך כמובן שתוכלו לשכור מאיתנו גלשן סאפ שלא במסגרת השיעור ואת הציוד הנלווה אם אתם עדיין לא מרגישים מוכנים לרכישת סאפ משלכם, נרחיב על כך בהמשך.

מה כולל המחיר?

שיעורי סאפ אצלנו כוללים לא רק הדרכה וליווי צמוד של מדריכים מנוסים, אלא גם את הציוד הנדרש עבור השיעור. סאפ כמובן, אבל גם ביגוד נלווה. אנחנו מקפידים להתאים לכל תלמיד סאפ לפי רמת האתגר המבוקשת, הניסיון ונתוני הפתיחה. נתחיל תמיד עם לימוד בסיסי של עקרונות תיאורטיים ונעבור ללמידה ותרגול במים. עם הזמן והניסיון תוכלו להתקדם לגלשני סאפ שמתאימים לגולשים מנוסים.

השכרת סאפ וציוד גלישה

כאמור, שיעור סאפ כולל את הסאפ עצמו וגם ביגוד גלישה. עם זאת, אם אתם מרגישים שכבר אין לכם צורך בהדרכה ושאתם מוכנים לנסות את לבד, אבל עדיין לא מוכנים לרכישת סאפ משלכם, יש לנו פתרון. אצלנו תוכלו לבחור מתוך מגוון גלשני סאפ מעולים, לאסוף אותם ממועדון הגלישה שעל החוף ומשם ישר למים (יש לנו גם ציוד עזר כמובן). זה מצוין למי שעדיין לא מוכן להתחייב ולמי שאין איפה לאחסן או איך לשנע ציוד לים.

צרו קשר בהקדם

בשורה התחתונה, שיעורי סאפ מקצועיים בבית הספר "גלים" יאפשרו לכם לרכוש לעצמכם תחביב חדש ומצוין. בנוסף, אנו מארחים גם ימי כיף וגיבוש לקבוצות עם חווית גלישה מיוחדת.
מוזמנים ליצור איתנו קשר למידע נוסף!

להתראות במים,
צוות גלים