השכרת גלשנים בתל אביב והמרכז

תל אביב היא עיר תיירות, עיר נופש, עיר מסיבות, ועיר חופים. היא חיה ובועטת, ורק צריך לדעת מאיפה להשיג מה כדי ליהנות ממנה. מי שאוהב את הים כמו שאנחנו אוהבים, כדאי שיידע שכדי להתחיל לגלוש, לא חובה לקנות גלשן. תוכלו להגיע אלינו לבי"ס בחוף גורדון, שם אנחנו מציעים השכרת גלשנים תל אביב. תל אביב מציעה גלים גם למתחילים וגם למנוסים, אז בטוח שתמצאו את הגל שלכם.

ההמלצה שלנו היא כמובן לגלוש בחוף גורדון, מול בית הספר, ככה שלא תבזבזו זמן יקר על הליכה למקומות אחרים. הזמן שלכם לא נמדד רק בהליכה, אלא גם בגלישה. כשאתם יודעים איך לגלוש, אתם לא מבזבזים זמן במים, ותופסים את הגלים המושלמים בשבילכם. כשאתם משכירים גלשן מאיתנו, אתם יכולים לשקול פשוט לעשות שיעור גלישה.

השכרת סאפ או השכרת גלשנים בתל אביב

מי שביקר בחוף גורדון והסתכל במודעות לעבר הים בוודאי זיהה – יש לא מעיט כלי שיט נכנסים ויוצאים מהמים. החוף מול בית הספר מתאים לא רק לגלישת גלים, אלא גם לסאפ, לכן אנו מציעים גם השכרת סאפ וגם השכרת גלשנים. תל אביב היא המקום לכל פעילויות החוף והים, ואתם תראו, בימים מסוימים, ובתנאים מסוימים, גם גלשני רוח, מפרשיות וגולשי בוגי נכנסים ויוצאים מהמים.

וכאן נתעכב לכמה רגעים לדבר על בטיחות, משהו מאוד חשוב כשמשכירים גלשן, כי אתם מקבלים כלי ספורט ימי לידיים שלכם, וזה דורש ידע מקצועי:

  • שימו לב לא להיכנס עם הגלשן במקום עמוס מתרחצים – אם אין לכם שליטה מלאה עליו, הוא עלול להישמט לכם מהידיים ולפגוע במישהו.
  • שימו לב לזרמים – אם אתם רואים שאתם נמשכים לעבר הסלעים בחלקו הצפוני של החוף, היו מודעים לכך, והפנו את החתירה שלכם כדי להתרחק ממנו.
  • שמרו על העור שלכם – השמש התל אביבית משזפת את כולם, תושבי העיר ואורחים כאחד. מומלץ ללבוש לייקרה נגד שמש, ולא רק – הלייקרה נקראת באנגלית גם "ראש גארד" (rash guard), כלומר שומר בפני תגובה לא נעימה של העור מחיכוך בגלשן.

ואם רוצים שיעור גלישה?

אנחנו שואלים את כל מי שמגיע אלינו ומבקש לשכור גלשן האם הוא יודע כבר לגלוש. הסיבה פשוטה – אם אתם לא יודעים לגלוש, אתם פשוט תיהנו הרבה פחות מהכניסה לים, וחבל. אם כבר הגעתם לנקודה בה אתם רוצים להגשים חלום ולהיכנס למים לגלוש, עדיף לעשות את זה עם מדריך.

אנחנו מציעים שיעורי גלישה פרטיים, וגם קורסים לגלישה, שמאפשרים לכם מפגש מרגש עם עולם הגלישה. הספורט הזה נחשב לאחד המאתגרים ביותר, שכן הוא משלב לא רק מיומנויות גופניות רבות, אלא גם תלות בגלים עצמם, כך שמאוד מומלץ להתחיל עם מדריך, כדי להבין מה אתם עושים (כי זה לא קל כמו שהמקצוענים גורמים לזה להיראות).

מידע נוסף לגולשים