השכרת גלשנים – כל מה שחשוב לדעת

גלישה היא בילוי מאד מבוקש שמגוון האנשים ובטווחי גילאים שונים יכולים ליהנות ממנו. זהו הספורט הימי שהכי מחבר אותנו אל הטבע, ואל הנפש. הדבר היחיד שמפריד בינינו לבין הים הוא הגלשן ואותו גם כדאי ואף מומלץ להתאים אישית.

לימוד גלישה הוא לא תהליך קצר, אנחנו ומאז ועולם דוגלים בגישה שכדי ללמוד פעולות כמו בגלישת גלים חשוב לעשות זאת באופן הכי מדויק, סבלני וגם תיאורטי ומעשי. כך שלימודי הגלישה הם לא רק תיאורטיים, ולא רק מעשיים.

את הלימוד מבצעים גם על היבשה, וגם בתוך המים וכך לומדים אפילו טוב יותר ובהתמדה מתאימה. אימון נכון, סבלנות ובעיקר אהבה לטבע ולים אפשר ללמוד את עולם המים. מהרגע שתופסים את הגל הנכון, פשוט לא רוצים לרדת ממנו.

השכרת גלשנים – חשוב שתתאימו לעצמכם את הגלשן הנכון

כל מי שגולש בגלישת ים יספר לכם על התחושה המופלאה שיש כשנמצאים על גל המים, נהנים מהמהירות ומפלאים מעוצמתו של הטבע. אך כדי להגיע לכך לא מספיק לקנות בגדי גלישה או לבצע השכרת גלשנים אלא גם ללמוד את עולם המים לעומק. גלישת גלים הוא אכן בילוי נעים, ישנם אלו שהופכים את הבילוי לתחביב ספורטיבי, ומשם גם למקצוע.

אנחנו ב – גלים בית הספר לגלישה רוצים שתרגישו מחוברים ותדעו מה אתם עושים כשאתם גולשים בים. כשאתם על הגל, שתתקפו אותו בזמן הנכון. עם הגלשן הנכון המתאים לכם תדעו לנתב את האדרנלין ולהוביל את עצמכם היישר אל המקום המתאים בתוך הים וליהנות ממים קסומים ומהחיבור לטבע, ובעיקר ליכולות שלכם. גם הקיימים, וגם אלו שתפתחו בעקבות לימודי הגלישה.

איך בוחרים את הציוד הנכון

כשאנחנו מדברים על השכרת גלשנים וציוד נלווה אנחנו מדברים על ציוד גלישה חדשני, בטיחותי ואיכותי אותו אנחנו מתאימים לכם על סמך רמת הגלישה שלכם ועל סמך תנאי הים כמובן.

גלישה היא בילוי פופולרי שאנשים רבים נהנים ממנו. עם זאת, לא לכולם יש ציוד גלישה מתאים למתחילים. כאן נכנסת לתמונה השכירות. לשכור גלשן היא דרך פשוטה להתחיל לגלוש. אתם מגיעים מהלימודים, או מהעבודה, שוכרים את הגלשן שלכם, ניגשים לניקוי הראש המושלם בגלישה בים ומשם אתם מסיימים במקלחת חמה ומפנקת במועדון הגלישה וחוזרים לשגרה שלכם ללא שום צורך בלסחוב אחריכם גלשן.

כשאתם שוכרים את הגלשן חשוב לשים לב שזה מותאם לכם באופן אישי על מנת למנוע אי התאמה. כמו גם, חשוב שתדעו שיש גלשנים המתאימים למגוון הרמות על מנת למנוע פציעות. הגלשנים כיום מאד חדשניים ומאפשרים גלישה בכל התנאים, למעט תנאים קיצוניים. אך חשוב כן להיות קשובים אל אנשי המקצוע לא משנה מה רמתכם. אנשים העוסקים בתחום תמיד ידעו איך להתאים את הגלשן אליכם.

 

מידע נוסף לגולשים