השכרת גלשנים תל אביב

מי לא חלם אי פעם לעלות על גלשן ולתפוס גלים?! סביר שהמחשבה עברה גם במוחך, לאחר שנים של צפייה בגולשים מקצועיים שמצליחים לרכב גם על הגלים הגדולים והמפחידים ביותר. האמת היא שזה הרבה יותר נגיש ממה שנדמה לך! השכרת גלשנים תל אביב אצל גלים בית הספר לגלישה תאפשר לך להיחשף לתחום, ולהתנסות בו בפעם הראשונה. מי יודע, אולי זו התחלה של התמכרות חדשה לאחד הענפים האהובים והפופולאריים ביותר בכל העולם.

ה-מקום להשכרת גלשנים בתל אביב

תל אביב, עיר ללא הפסקה שממש במקרה, יש בה גם ים ללא הפסקה שתמיד נמצא לרשותנו; עם גלים, חול נעים, ואותנו כמובן! המועדון שלנו נמצא בחוף גורדון המרכזי, ומאובזר בכל מה שצריך כדי להתחיל לגלוש; השכרת גלשנים תל אביב ועד לחליפות מיוחדות ואביזרים משלימים שיהפכו את החוויה לבטיחותית, נעימה ומקצועית הרבה יותר.

החיוך שלכם הוא המטרה שלנו – בואו לגלוש איתנו!

גלישת גלים עם מקצוענים

גלישת גלים היא לא אפיה, נגינה או לימוד שפה ולכן לא מומלץ ללמוד גלישת גלים באופן עצמאי כי אתם חושבים שאתם יכולים.
חשוב להיות מלווים באנשי המקצוע הטובים ביותר, צוות מקצועי מיומן ובעל הסמכה פורמלית שמלמד אתכם להתמודד עם מגוון הסיטואציות במרחב הים ומסייע לכם להכיר את הים כמו שאתם צריכים באמת.
לכן גלישת גלים חייבת להיעשות במסגרת מקצועית כמו גלים בית הספר לגלישה שמאפשר לימוד מקצועי ועם מדריכים מיומנים, מוסמכים שעברו גם קורס עזרה ראשונה ויודעים להתמודד עם מצבים מסוכנים ולא צפויים בים.
חוג גלישת גלים הוא בעצם מסגרת קבועה אליה תוכלו להירשם בהתאם לרישומי החוגים הנפתחים במהלך השנה. החוג כולל בתוכו למידה מעשית וגם תיאורטית, כאשר אלו מלמדים היכרות מלאה עם הגלשן גם על היבשה, וגם במים תוך כדי היכרות מלאה של תנאי הים, התנוחות המתאימות לגלישה ומהם הסימנים המתאימים לכניסה לים, או לא. השלבים הבאים והמתקדמים יותר הם למעשה המעבר אל תוך המים תוך כדי תרגול של שכיבת מוצא ומעבר למצב עמידה ותפיסת הגלים.
התהליכים מותאמים לכל תלמיד ותלמידה באופן אישי. היות ומדובר בקבוצות קטנות אין שום מניעה שכל תלמיד ותלמידה יהנו מיחס אישי וליווי בטוח ומקצועי.

אבל איך בכלל ניגשים להשכרת גלשנים? הרי יש כל כך הרבה צורות, גדלים וסוגים של גלשנים. לכן, מובן שיש לבחור את הגלשן המתאים ביותר ליכולת הגלישה ולתנאים בשטח, בכדי ליהנות מחוויית גלישה מוצלחת יותר. העניין הוא שאת זה, גולשים ברמה בינונית ומעלה כבר יודעים. מה לגבי גולשים מתחילים?

השכרת גלשנים תל אביב למתחילים

כאמור, גולשים מתחילים פחות מכירים את התחום, בטח לא לרמה של לדעת איזה גלשן יתאים להם. נתחיל מכך שאין באמת גלשן אחד מושלם לאדם אחד, או לכל סוגי הגלים. בתור התחלה מספיק גלשן אחד מעולה, וככל שמתקדמים כבר יודעים להתאים את הגלשן המדויק לכל תנאי שטח. כשתבחרו השכרת גלשנים תל אביב אצלנו, נעזור לכם לבחור את הגלשן המתאים ביותר בהתאם לכמה דגשים:

כושר גופני 

גלישה היא ענף שדורש כושר גופני ברמה גבוהה. אם אתם לא שם, ההמלצה היא לבחור בגלשן בעל נפח גדול יותר לאיזון יעיל ונוח יותר, והרבה פחות מהמאמץ שדורשים גלשנים קטנים יותר.

כישורים 

לפחות בהתחלה, צריך כמה ניסיונות כדי להצליח לעמוד על הגלשן. לבחור בגלשן לא מתאים, לא יעזור לכם לצלוח את המשימה. הצוות שלנו יסייע לכם לבחור את הגלשן המתאים ביותר לרמת הכישורים, בכדי שתחוו את ההצלחה כבר בשלבים הראשונים.

תנאי השטח באותו רגע 

ישנם גלים גבוהים, נמוכים, מהירים, ארוכים – אין סוף לתנאי השטח שהים מציב לנו. בעיקר כשאתם גולשים מתחילים, יש להתכונן היטב לכל תרחיש. אל דאגה, גם כאן הצוות שלנו ידאג לסדר לכם את הגלשן המושלם לא רק לרמה שלכם, אלא גם לתנאי הים ברגע נתון.

ממדי הגוף האנושי 

גובה ומשקל הם קריטיים בתהליך השכרת גלשנים תל אביב שכן כל אחד מהם ישפיע על שיווי המשקל שלכם על הגלשן, על ציפת הגלשן ועוד.

השכרת גלשנים תל אביב למתקדמים

ומה לגבי חובבי גלישה שכבר עוסקים לא מעט זמן בתחביב?! השכרת גלשנים תל אביב עבורם היא אופציה נהדרת במקרים בהם:

אין גלשן בבית 

לא כולם מחזיקים גלשנים משלהם בבית או שמעוניינים להיסחב עם גלשנים ברחבי העיר עד להגעה לים, וזה ממש בסדר! למרבה המזל, גלים בית הספר לגלישה מחזיק במגוון רחב של גלשנים מכל הסוגים והרמות, כך שכל אחד יוכל להגיע ולבחור את הגלשן המושלם לגלישה היומית.

התנסות 

אם מתחשק לכם לקנות גלשן חדש מסוג מסוים שעוד לא ניסיתם אבל אין לכם מושג אם הוא באמת מתאים לכם, זו הזדמנות נפלאה להתנסות בו לפני שמחליטים אם לקנות או לא. זהו מרחב בטוח להתנסות ובדיקה

המטרה שלנו היא לאפשר לכל אחד ואחת ליהנות מהתחביב הנהדר הזה!

הים הוא עוצמתי, ואם לומדים איך לקרוא אותו נכון, אפשר ליהנות ממנו כמו שרק אלו שיודעים לגלוש – יכולים ליהנות ממנו! אז למה אתם מחכים? גלים בית הספר לגלישה מזמין אתכם ואתכן לגלות את העולם המופלא של הגלישה; עם ציוד מתקדם, אפשרות של השכרת גלשנים תל אביב לצד קורסים וקייטנות למגוון גילאים וצוות מדריכים מקצועי שמחזיק בשנים של וותק והיכרות מעמיקה עם הים. בסביבה אידאלית שכזו, תוכלו לפתח כישורי גלישה תוך זמן קצר ולהצטרף לכל כך הרבה אנשים שנהנים מהמתנות שיש לים להציע לנו. גלישה נעימה!

רוצים לדעת עוד?

קייטנות גלישה לילדים

קייטנות גלישה בחופשות הקיץ והחגים חוויה של פעם בחיים
למידע נוסף

השכרת ציוד גלישה

השכרת ציוד גלישה: גלשנים, סאפ, אביזרי גלישה וחליפות גלישה
למידע נוסף

חוגי גלישה לילדים

חוגי גלישה שנתיים בקבוצות קטנות לכל הרמות
למידע נוסף

שיעורי גלישה פרטיים

שיעורי גלישה פרטיים עם מדריך למתחילים ומתקדמים
למידע נוסף

קורסי גלישה לבוגרים

קורסי גלישה קבוצתיים למתחילים ומתקדמים בכל הגילאים
למידע נוסף

טיולי גלישה

טיולי גלישה מאורגנים וחוויתיים ברחבי העולם
למידע נוסף