חוגי גלישה

חוג גלישה שנתי בגלים, לילדי הטבע והים, אוהבי ספורט ואתגרים, חוג גלישת גלים הוא החוג בשבילכם.
עלות חודשית של החוג לפעם בשבוע היא 400 ש"ח ולפעמיים בשבוע 600 ש"ח (מפגשים בני שעתיים).

מיקום החוג

חוג הגלישה מועבר בחוף גורדון בתל אביב. חוף בעל שובר גלים אשר מאפשר למידה רגועה ובטוחה ומעניק תנאים אופטימליים הן למתחילים והן למתקדמים.

תאריכים ושעות

חוגי הגלישה מתקיימים בימים ראשון עד חמישי:
שעון קיץ 16:00-18:00 | שעון חורף 15:00-17:00
ובימי שישי: 13:00-15:00 / 15:00-17:00
בחודשים יולי ואוגוסט החוג מתקיים בימי שישי בלבד.

גילאים ורמות

החוגים מתאימים לילדים בכל רמות הגלישה בגילאי 7-17. כל שנדרש הוא ידע בסיסי בשחייה ורצון לבוא ללמוד לגלוש וליהנות.
החלוקה לקבוצות לפי גיל ורמה.

מדיניות ביטולים

התשלום לחוג מתבצע בהוראת קבע בכל ה-1 לחודש. יש להודיע על הפסקת החוג במייל או וואטסאפ לא יאוחר משבוע לפני תחילת חודש קלנדרי חדש. במידה ולא הייתה הודעה מראש או נוצל רק חלק מהחודש, החודש יחוייב במלואו.

למה כדאי להרשם לחוגי גלישה בגלים?

יחס מדריכים לחניכים

אנו מקפידים על יחס של מדריך לכל חמישה ילדים כך שהילדים בהשגחה מתמדת במים ובחוף. יחס זה בין מדריכים לילדים מאפשר למדריכים להעניק לילדים יחס אישי וללוות אותם באופן צמוד לכל אורך החוג.

חוג גלישה עם בטיחות

חשוב לדעת שבית הספר לגלישה גלים שומר על כל כללי הבטיחות. צוות המדריכים הינו צוות מנוסה בעל ניסיון רב בתחום. מוכשר על ידי ארגון הגלישה הארצי ומכון וינגייט לספורטאים.

כלים לחיים

חוג הגלישה מוציא את הילד מחוץ למסגרת הפורמלית ונותן לו לחוות חוויה ייחודית הרחק מהמסכים. להתמודד עם הים ומול פחדים ולהגיע לגבהים חדשים. הגלישה משפרת ביטחון עצמי, כושר גופני ומקנה הבנה נרחבת של הים בתנאים השונים.

ציוד גלישה

הציוד בגלים חדיש ומתקדם ומהווה חלק בלתי נפרד מהשמירה על בטיחות הילדים בחוג הגלישה. בחורף ניתן לשכור חליפת גלישה למהלך כל החורף בעלות מוזלת לילדי החוג של 200 ש"ח בלבד.

חכמים בשמש

בית הספר לגלישה גלים בתל אביב מעניק לילדי החוג ביגוד גלישה המגן על הילדים מפני השמש בקיץ. צוות המדריכים מקפיד על מריחת קרם הגנה מפני השמש ושתייה מרובה כנדרש בפעילות ספורטיבית מאומצת.

חברים

 הקבוצות הקטנות וההתמודדות המשותפת מאפשרות לילדים להכיר היטב זה את זה ולעבור חוויה מאתגרת ומגבשת יחד. נוצרות חברויות טובות וחזקות וחברים שנשארים לכל החיים.

החיוך שלכם הוא המטרה שלנו – בואו לגלוש איתנו!

מידע נוסף על חוג גלישה

הורים לילדים בגילאי 7 ומעלה? אם גם אתם מחפשים להם מסגרת מאתגרת ומעשירה בשעות אחר הצהריים, ואם הם מתחברים לים ולפעילות גופנית מהנה, חוג גלישת גלים זו אופציה פשוט מצוינת עבורם. ב"גלים" בית הספר לגלישה הם יוכלו ללמוד גלישה באופן הכי מקצועי שיש, ביחס חניכה מצוין ועם ליווי צמוד בכל רגע. למידע נוסף על חוגי הגלישה שלנו אתם מוזמנים ליצור קשר בכל שלב, נשמח לשמוע מכם!

מתי כמה ואיך?

חוג גלישה זו קודם כל מסגרת קבועה לאורך כל השנה (למעט יולי אוגוסט שבחודשים אלו מתקיימת קייטנת גלישה). ניתן להירשם ליום בשבוע בעלות חודשית של 400 שקלים, או ליומיים בשבוע בעלות חודשית של 600 שקלים. אצלנו החוגים מתקיימים בכל ימות השבוע, כך שתוכלו להתאים את ימי החוג של ילדכם בהתאם ללו״ז שלכם.

חוג הגלישה כולל חלק תיאורטי במפגשים הראשונים. היכרות עם הגלשן ותנוחות הגלישה הבסיסיות מחוץ למים, היכרות עם תנאי הים וסימנים שעל פיהם ניתן לזהות האם הים בטוח לכניסה, התמודדות עם מצבי חירום וכן הלאה. מכאן אפשר לעבור למים בהדרגה, לתרגל שכיבת מוצא, מעבר למצב עמידה, איך תופסים גלים. הכל נעשה לאט לאט בהתאם לקצב ההתקדמות של כל תלמיד. מדובר על קבוצות קטנות של עשרה תלמידים ויחס חניכה של מדריך אחד על כל חמישה תלמידים, מה שבעצם מאפשר את הליווי הצמוד.

היתרונות בחוג גלישה לילדים

מעבר לעובדה הפשוטה שללמוד גלישת גלים זה פשוט כיף במיוחד לילדים, לחוג גלישה יש יתרונות נוספים:

1. כושר גופני וחיזוק הגוף
אז ברור שמדובר על שיפור הכושר, לא מעט סיבולת לב-ריאה ועבודה על שרירי ליבה בגוף. חוג גלישה מאפשר את הדברים האלו ממש על הדרך וזוהי שיטה נפלאה לעודד את הילדים להרגלי ספורט וכושר. מעבר לכך הגלישה תורמת לשיפור היציבות וחיזוק עמוד השדרה.

2. חיזוק מנטלי
לגלישת גלים יש יתרונות מנטליים די ברורים. קודם כל הרצון להצלחה והתמודדות עם קשיים שהם חלק בלתי נפרד. בנוסף, ילדים שמתמידים ומקבלים את ההדרכה הנכונה מצליחים לחזק באופן משמעותי את הביטחון העצמי שלהם.

3. היבט חברתי
אסור לשכוח גם את האלמנט הקבוצתי חברתי בחוגי הגלישה שלנו. קבוצות המורכבות מתלמידים בדרגות קושי שונות. הקבוצה מחזקת את הנחישות והמוטיבציה אצל כל תלמיד ומאפשרת לילדים לתרגל ולהפגין כישורי מנהיגות במים.

מה צריך להביא עם הילד/ה לחוג גלישה?

בגדול – בגד ים, קרם הגנה וכובע בהתאם לעונות השנה, בקבוק מים, בגדים להחלפה ואפשר גם נשנוש קטן. לכל שאר הדברים אנחנו נדאג. בחוג גלישה כל תלמיד מקבל גלשן בהתאמה אישית לנתונים ולדרגת הקושי שלו. בנוסף כל תלמיד יקבל מאיתנו גם ביגוד – חולצת גלישה בקיץ וחליפת גלישה בחורף.

איפה כל זה קורה?

חוג הגלישה של "גלים" מתקיים בחוף גורדון שבתל אביב, שם גם נמצא בית הספר לגלישה. אנחנו רוצים להזכיר שתוכלו לתאם את חוג הגלישה בימים ובשעות שמתאימות לכם.

לא מתפשרים – בוחרים בגלים

חוג גלישה זו מסגרת מצוינת לילדים מגיל שבע ומעלה שהינם בעלי כישורי שחייה בסיסיים. כדי להתמקצע באמת וכמובן להישאר בטוחים בכל שלב – חייבים לעשות את זה עם הטובים ביותר. בדיוק בגלל זה המדריכים שלנו הם המנוסים והטובים ביותר בתחום. כאלו שמכירים טכניקות גלישה מגוונות ומנוסים בהתמודדות עם מצבי חירום ומתן עזרה ראשונה לבטיחות מקסימלית של כל תלמיד. אז אם עדיין לא מצאתם מסגרת ספורטיבית מתאימה לילדים – זה הזמן לשמוע עוד על חוג גלישה בבית הספר גלים.

 

להתראות במים,
צוות גלים