חוג גלישה – זה בדיוק הזמן להתחיל

גלישת גלים היא ספורט פופולרי ומבוקש ברחבי העולם בכלל, ובארץ בפרט. במדינה הקטנה שלנו בה הקיץ הוא חלק בלתי נפרד ולרוב עונות השנה כיף לשלב את הפעילות הגופנית עם המים הקרירים במי הים. כמובן כאשר לומדים לעשות זאת בצורה מקצועית זה אפילו הופך להיות יותר מכיף. אלא ממש תחביב והתמקצעות של ממש.
גלישת גלים מתבצעת באמצעות גלשן עליו הגולשים עומדים והגלשן נושא אותם על פני גלים שנשברים. הגלישה מתאימה לכל מי שמעוניין ללמוד אותה, ולרוב מתחילים ללמוד גלישת גלים כבר מגיל 5 כאשר ישנם שעורים פרטיים, או מגיל 8 כאשר מדובר בקייטנות ובקורסים. 

אנחנו מתארים לעצמנו שאם אתם קוראים את המילים הללו אתם מחפשים או לעצמכם חוג גלישה או לילדים שלכם. אנחנו יכולים להבין למה אתם מתעניינים בחוגי גלישה עבור הילדים, זוהי מסגרת מעשירה ומאתגרת שאפשר ללמוד אותה בשעות נוחות ולשלב אותה עם האהבה לים, ועם פעילות גופנית מהנה. הצוות המקצועי ב – גלים בית הספר לגלישה ממליצים ללמוד גלישה באופן מקצועי, ועם צוות חניכה המלווה באופן צמוד בכל רגע נתון. 

איך זה עובד?

חוגי גלישה הם מסגרת קבועה המתקיימת לאורך כל השנה ואפשר להירשם בהתאם לחוגים הנפתחים במהלך עונות השנה. החוג כולל למידה תיאורטית במפגשים הראשונים הכוללת היכרות עם הגלשן, מהן תנוחות הגלישה הבסיסיות כאשר את אלו לומדים בתחילה מחוץ למים. היכרות מלאה עם תנאי הים, הסימנים שיש להכיר כדי לזהות האם כדאי להכנס לים. התמודדויות עם מצבי חירום במים, ועוד. 

השלב הבא הוא מעבר אל המים בהדרגה איתי. תרגול של שכיבת מוצא, מעברים למצבי עמידה, תפיסת גלים ועוד. כל התהליכים נעשים באופן איטי, ובהתאם לקצב ההתקדמות של התלמידים, ושל כל תלמיד ותלמיד. היות ואלו קבוצות קטנות של עד עשרה תלמידים היחס הוא מאד אישי, והליווי צמוד ובטוח. 

2 יתרונות משמעותיים בחוג גלישה

שיפור הכושר הגופני
ללא שום ספק, כל פעילות גופנית שאנחנו מבצעים משפרת את הכושר הגופני שלנו. עבודה על שרירי ליבה, סיבולת לב ריאה ועוד. חוג גלישה בפרט מאפשר גם את אלו תוך כדי עידוד הילדים להרגלי ספורט וכושר גופני טוב יותר. כמו כן, חוגי גלישה בפרט תורמים לשיפור היציבות וגם חיזוק עמוד השדרה. 

טוב לנפש
גלישת גלים ידועה כטובה לנפש, הרצון להצליח, ההתמודדות עם אתגרים וכמובן בליווי הצמוד ועם ההדרכה הנכונה הביטחון העצמי מתחזק באופן משמעותי. בשנים הצעירות של הילדים זוהי אבן דרך משמעותית לגיל התבגרות קל יותר מבחינת הביטחון העצמי.
חוג גלישה טוב לילדים בכל היבט אפשרי, ובטח גם בהיבט החברתי בו הם חווים חוויות מרגשות ומעניינות עם ילדים אחרים, ויוצרים חברויות נוספות. אין דרך טובה יותר לעבור את הקיץ יחד עם הילדים, ובתחושת ביטחון מלאה. 

 

מידע נוסף לגולשים