חוג גלישה לילדים – ערך מוסף לכם ולהם

בתור הורים, אנחנו צריכים, בין שאר ההחלטות, לעזור לילדים שלנו לנתב את עצמם בין אינספור האפשרויות. איך בוחרים חוג? ומה יהיה הכי נכון לילד שלי? ובכן, הדרך הטובה ביותר לבחור את החוג הנכון ביותר לילד שלכם הוא השילוב בין הנטייה הטבעית של הילד, לבין הערך המוסף של החוג. במקרה זה, חוג גלישה לילדים הוא בחירה עם רשימה ארוכה במיוחד של ערכים מוספים, מה שהופך את החוג לבחירה קלה במיוחד.

אפילו, ואולי דווקא אם הילד שלכם לא נוטה באופן מובהק לספורט, הרי שהגלישה היא שער ייחודי לעבודת גוף ספורטיבית שאינה מן המניין, והיא יכולה לפתוח עבור הילד שלכם חיבור בריא וחיוני להתפתחות שלו כאדם. לא רק במישור הגופני, אלא גם במישורים הרגשיים והחברתיים, הגלישה היא פורטל, והחוג הוא הצעד הראשון.

הערך המוסף של חוג גלישה לילדים

  • שיפור ופיתוח יכולות ריכוז – אחת הבעיות הנפוצות ביותר בימינו היא ADD\ADHD. כהורים אולי כבר שמעתם על התופעה, שהיום "פותרים" בהינף יד עם מרשם של ריטלין. הגלישה היא דבר ראשון ספורט שדורש ריכוז. בחוג הגלישה הילד שלכם יאמן את יכולות הריכוז שלו, ואלו יגלשו גם מעבר לים, לחיי היום יום. ריכוז זה כמו שריר, וכאשר מאמנים אותו, הוא משתפר.
  • שיפור התפתחות מוטורית – קואורדינציה, שיווי משקל, מוטוריקה גסה ועדינה, מילים גדולות שעלולות להישמע רחוקות מאיתנו, אבל יש להן משמעות ברורה ומובהקת ביכולות של הילד שלכם. ככל שיכולות גופניות אלו ואחרות משתפרות, חווית החיים של הילד נהיית עשירה יותר, תחושת הביטחון שלו בגוף שלו גדלה, ונפתחות עוד אפשרויות.
  • שיפור בעולם הרגשי – בנייה של ביטחון עצמי ודימוי גוף יציב זה לא מובן מאליו בכלל. אתם יודעים בדיוק כמונו כמה תובעני העולם היום בכל הנוגע למראה, ואנשים שלא זכו לפתח ביטחון עצמי ודימוי גוף בריאים בילדות, עלולים להיתקל בקשיים רבים לכל אורך החיים. הגלישה מקרבת את הילד לגוף שלו, מעודדת אותו להכיר את הגוף שלו, להשתפר, להתחזק, וגם שומרת על הגוף בריא וחזק, ותומכת בהתפתחות הרגשית ברמות שונות.

מתחילים מוקדם – מצליחים יותר

ספורט גלישת הגלים תפס תאוצה בעשור האחרון, והפך להיות אחד מענפי הספורט הפופולאריים בעולם. כמות הגולשים בליין-אפ עולה כל שנה, וחלק מהם מתקשים לתפוס גל משלהם, על רקע התחרות הגדולה. הרבה מאוד אנשים מתחילים לגלוש בגיל מאוחר, והאמת היא שזה ממש, אבל ממש קשה.

יש יכולות שכדאי לפתח כשאנחנו ילדים. ממש כמו שללמוד שפה יותר קל כילדים, או ללמוד כיצד לרכב על אופניים, כך גם לימודי הגלישה יכולים להיות מאתגרים במיוחד כשאנחנו בוגרים יותר. חוג גלישה לילדים פותח בפניהם עולם של הנאה, למידה, התפתחות גופנית ורגשית, בריאות, וביטחון עצמי. אז תזכרו, כשאתם לוקחים את הילד שלכם לחוג גלישה בגלים בית הספר לגלישה, אתם תומכים בבניית יסודות חזקים באישיות שלו.

מידע נוסף לגולשים