חוג גלישה לילדים

ממש רגע לפני החופש הגדול, המומחים של גלים בית הספר לגלישה שמחים להכיר לכם חוג גלישה לילדים שהפך בשנים האחרונות לרעיון נהדר שלא רק הולך להעשיר את הילדים בפעילויות שבעתיד יעניקו להם תכונות טובות. אלא גם יעסיקו אותם למהלך הקיץ, ויעבירו את הקיץ בקלילות ובקרירות.

חוג גלישה לילדים שכולם אוהבים

המסגרת הבטוחה לילדים היא הדבר הכי חשוב, וזה גם מה שעומד בראש מעייננו. אנחנו יודעים כמה אתם מעוניינים למצוא מסגרת בטוחה ונוחה לילדים. לאו דווקא כי מדובר בחופש הגדול, אלא גם בחופשות החגים, ובכלל. יש משפחות שהפכו את כל הנושא של חוג גלישה לילדים לדרך חיים, וביומיום בימות הקיץ ובעונות החמות מאפשרים לילדים ליהנות מגלישה מהנה וטובה. זהו לא רק פתרון פרקטי, אלא גם חוויה משמעותית ומאתגרת של היכרות עם עולם המים, ולמידה המעניקה יכולות משמעותיות לעתיד גם כאשר יהיו כבר נערים ונערות בגיל ההתבגרות. ואנשים בגירים שבסופו של דבר הופכים את הספורט הזה ליותר מתחביב, אלא ממש עיסוק יומיומי כאשר מתאפשר.

החיוך שלכם הוא המטרה שלנו – בואו לגלוש איתנו!

גלישה בים זה לא רק ספורט, אלא גם בריאות

כשאנחנו מדברים על חוג גלישה לילדים אנחנו מדברים על חוג שהופך להיות לא רק ייחודי ומעניין, אלא גם מסגרת בריאותית המעניקה לילדים תכונות חשובות ברמת הכושר, בנוסף לעוד כמה פרמטרים שחשוב לנו שתדעו:

סיבולת לב ריאה

גלישה בים מאפשרת שיפור סיבולת לב ריאה ברמה הבריאותית. כמובן שכל חוג גלישה לילדים מותאם לגילאי הילדים, והמדריכים יודעים כיצד להתאים את רמת הלימוד והכושר. אך חשוב שתדעו שזוהי דרך טובה לשיפור סיבולת לב ריאה.

חיזוק היציבה והגוף

מעבר לחיזוק סיבולת לב ריאה ושיפור הכושר הגופני הכללי, קיים אלמנט מדהים ואיכותי של שיפור היציבה. כאשר הדגש הוא כמובן על שיווי המשקל, חיזוק השרירים וחיזוק עמוד השדרה.

התפתחות חברתית

חוג גלישה לילדים הוא לא עוד חוג, אלא מסגרת חברתית שבה הילדים עוברים חוויות מרגשות ומאתגרות עם ילדים נוספים. הסיטואציה הזאת מפתחת את הילדים ברמה החברתית ומאפשרת להם ליצור חברויות שיהיו חברויות לכל החיים בזכות החוויות הללו.

נפש בריאה

כל חוג ספורט או קייטנת ספורט בכלל ובפרט חוג גלישה לילדים מאפשרים דינמיקה בריאה קבוצתית המביאה לנפש שחווה חוויות מרגיעות. בזכות הסיטואציות הללו אנחנו גורמים לנפש לקבל את המזון החברתי לו היא זקוקה, וליהנות מחברה טובה, פעילות איכותית והנאה מעולם הים בכלל, ומהחברויות והחוויות בפרט.

למי חוגים אלו מתאימים?

חוג גלישה לילדים מתאים לילדים מגיל 7, ובכלל לילדים שמתחברים אל הפעילות הפיזית בים ואוהבים מים וים. גם אם הילדים חוששים, הסיטואציה מתאימה. יחד עם זאת חשוב שתדעו שכישורי שחייה בסיסיים הם תנאי קבלה לחוגים הללו. בחוג אנחנו מתאימים את הגלשנים ברמה האישית לכל ילד וילדה, מתאימים את הציוד ואת הביגוד לכל ילד וילדה. גלים בתי הספר לגלישה מעסיקים אך ורק צוותים מקצועיים ומדריכים בלעי וותק ונסיון מהטובים בתחום.

הצוות שלנו מכיר את תנאי הים ואת תנאי הגלישה היטב, חיים ביומיום את עולם המים ויודעים גם כיצד להעניק הגשת עזרה ראשונה במקרי חירום, ובקיאים בהתמודדות עם מצבים מסוכנים אלו ואחרים.

כשאתם מביאים את הילדים אל חוג גלישה לילדים אצלנו אתם יכולים להיות רגועים ובטוחים שהילדים שלכם בידיים טובות, בטוחות ורגועות. הביטחון שלכם הוא הרוגע שלנו, ואנחנו שמחים על הזכות להעניק לילדים שלכם את היכולות שיעניקו להם עתיד טוב יותר, מעניין יותר ובגרות מלאה בחוויות וזכרונות שיהפכו את החיים למרגשים וטובים יותר.

זהו לא עוד חוג, זאת מתנה

בתור הורים בין אם הורים צעירים ובין אם לא, אנחנו יודעים שאת הזכרונות של הילדים אנחנו יוצרים. אנחנו מתווים את דרכם של התינוקות הרכים מהרגע שהם נולדו לידינו, ויוצרים להם את המסלול לחיים טובים יותר.

כל ילד וילדה שמתחברים לעולם המים ולים מפתחים את האהב לעולם הגלישה ברמה האישית. ישנם ילדים שגם ממשיכים עם הספורט למהלך כל החיים ומפתחים אותו למקצוע. ישנם ילדים שממשיכים עם הספורט למהלך כל החיים, ונשארים עמו כתחביב בלבד. כך או כך, מדובר על נפש רגועה, על גוף בריא ועל איזון בחיים שמעניק לילדים שלכם את המתנה האמיתית, גוף ונפש רגועים ושלווים.

רוצים לדעת עוד?

קייטנות גלישה לילדים

קייטנות גלישה בחופשות הקיץ והחגים חוויה של פעם בחיים
למידע נוסף

השכרת ציוד גלישה

השכרת ציוד גלישה: גלשנים, סאפ, אביזרי גלישה וחליפות גלישה
למידע נוסף

חוגי גלישה לילדים

חוגי גלישה שנתיים בקבוצות קטנות לכל הרמות
למידע נוסף

שיעורי גלישה פרטיים

שיעורי גלישה פרטיים עם מדריך למתחילים ומתקדמים
למידע נוסף

קורסי גלישה לבוגרים

קורסי גלישה קבוצתיים למתחילים ומתקדמים בכל הגילאים
למידע נוסף

טיולי גלישה

טיולי גלישה מאורגנים וחוויתיים ברחבי העולם
למידע נוסף