חוג גלישה תל אביב – המקום הכי טוב בשבילכם

גלישה בחוף הים הוא ספורט מאד מבוקש ברחבי העולם בכלל ובישראל בפרט. ישראל שלנו המתאפיינת בקיץ בלתי נפרד ברוב עונות השנה מאפשרת לנו ליהנות מפעילות גופנית איכותית ומפנקת במי הים הצוננים, בימים הכי חמים.

ואם אנחנו לומדים לעשות זאת באמצעות חוג גלישה תל אביב הוא המקום שבו אנחנו בהחלט יכולים לחפש. אנחנו ב – גלים בית הספר לגלישה מאמינים שלא חייב לקחת תחביב ולהישאר בו חובבנים. אם כבר החלטתם לנקוט בצעדים כלשהם ולעשות מעשה עשו זאת בצורה מקצועית. זה כיף, זה גורם לנו לתחושה טובה, וכשאתם בידיים הנכונות זאת חוויה של פעם בחיים.

גלישת גלים – איך זה קורה?

גלישת גלים מבצעים עם גלשן שעומדים עליו, כאשר זה נושא את הגולשים על פני הגלים הנשברים בתוך הים. גלישה מתאימה לכל המעוניינים ללמוד אותה והיא מתאימה מגיל שבע כאשר ישנה בריאות תקינה, וכישורי שחייה בסיסיים.

אם אתם מחפשים חוג גלישה תל אביב היא ללא שום ספק המקום בשבילכם. גם הערים מסביבה יכולים להוות חופים אקזוטיים ונעימים בימים החמים של הקיץ, וישנם חוגי גלישה איכותיים לשעות נוחות המשלבות אהבה לים, עם פעילות גופנית בריאה ונכונה.

חוג גלישה הוא מסגרת קבועה שאפשר לקיים לאורך כל השנה ואף להירשם בהתאם לתאריכים רלוונטיים על פי המקום בו אתם נרשמים.

החוגים לרוב כוללים גם לימוד תיאורטי וגם לימוד מעשי בתוך המים. הלימוד כולל היכרות עם הגלשן, תנוחות בסיסיות לגלישה, היכרות עם עולם הים על כל גווניו והסיטואציות הלא צפויות שבו וכמובן זיהוי הסימנים המתריעים על סכנות בתוך המים.

התהליך נעשה באופן איטי מאד כאשר יש דגש על קצב התקדמות של כל אחד ואחת מהתלמידים. היחס מאד אישי, מה שמאפשר לקבוצות ללמוד אפילו טוב יותר.

למה לבחור בחוג גלישה

הבחירה בחוג גלישה היא לא בחירה של מה בכך, אתם למעשה בוחרים בחיים טובים יותר. חוג גלישה משפר לכם את הכושר הגופני הכללי, כאשר ישנו דגש על שרירי ליבה, על סיבול לב ריאה ועל חיזוק היציבה, עמוד השדרה והשרירים.

חוג גלישה מאפשר גם שלווה ונחת לנפש, כאשר הרצון להצליח, להתמודד עם אתגרים רבים וליהנות מליווי צמוד עם הדרכה מתאימה באופן אישי רק מתחזקים בגלישת גלים. כאשר מתחילים את הלימוד מגיל צעיר, מאפשרים הקניית ערכים טובים יותר לעתיד.

לדעת איך להתמודד במצבים לא צפויים, דינמיקה קבוצתית, מנהיגות חברתית וכמובן שילוב ספורט כדרך חיים ולאיכות חיים בריאה יותר.

חוג זה הוא מתנה לחיים לא רק לילדים ולנוער, אלא גם לבגירים. ומתאים לאנשים שאוהבים את הים, את המים, וגם למי שמעט חושש אך מעוניין לנסות ולהתנסות בחוויה אחרת של פעם בחיים, ולהתמכר אל הים.

 

 

 

 

מידע נוסף לגולשים