טיולי גלישה מאורגנים וחווייתיים

השנים האחרונות הביאו עמן ביקוש גבוה לסגנון חדש של טיולים עבור מי שחובב גלישת ים. טיולי גלישה מאורגנים בינלאומיים או מקומיים.

בדרך כלל קהל היעד עבור טיולי גלישה אלו הוא או אנשים שעוסקים בגלישת גלים כתחביב ספורטיבי בלבד, או אנשים העוסקים בספורט זה באופן מקצועי ונרשמים לתחרויות שונות. אנחנו בגלים בית הספר לגלישה יודעים עד כמה מדובר בחוויה מרגשת וחשובה, ולכן ממליצים לעבור אותה ברמה הגבוהה ביותר, כי היא מתאימה למגוון נרחב של גילאים ואוכלוסיה.

גלישת גלים יחד עם טיול מאורגן – למה?

גלישת גלים הוא ספורט איכותי המפתח יכולות בריאות לנפש, ולגוף. אל ספורט זה פונים אנשים המבקשים לשפר את איכות החיים שלהם תוך שיפור הכושר הגופני ברמה משמעותית. כמו גם בד בבד לקבל רוגע ושלווה לנפש שנהנית מהטבע הקסום שמקיף, עוטף ומחבק באהבה.

גלישת גלים בהתמדה משפרת את היציבה, מחזקת את עמוד השדרה ומשפרת באופן משמעותי את שיווי המשקל. היא גם תורמת לסיבולת לב ריאה, וכאמור, לשיפור הכושר הגופני בכלל. אפשר להתחיל ללמוד גלישת גלים כבר מגיל 7 כאשר התנאי היחיד הוא שחיה בסיסית ובריאות ברמה תקינה ואפשר גם ללמוד בקבוצה, או בשעורים פרטיים על ידי מדריך מקצוע.

כשמדובר על גלישת גלים אף פעם אי אפשר לדעת לאן תגיעו, ועובדה, כך נולדו טיולי הגלישה המאורגנים שהביאו עמם אתגר מעניין וחווייתי במיוחד למגוון האוכלוסיות והגילאים.

מה קורה בפועל בטיולי הגלישה המאורגנים?

טיולים אלו מאפשרים ערכים חשובים שקשורים אל עולם הגלישה ועולם המים, כמו גם אל העולם החברתי. כל זאת, לצד שיפור הכושר הגופני ושיפור איכות החיים ברמה משמעותית:

ערך מקצועי לכל אדם

כל בעל רמת גלישה מהמינימלית ועד לגבוהה ביותר מקבל ערכים מקצועיים כאשר הוא משתתף בטיולי גלישה מאורגנים. הליווי המקצועי מעניק ערכים מדהימים שלא מחייבים את הגולשים להפוך למקצוענים, אך כן לקבל תחושה מקצועית.

חיבור קבוצתי וחברתי

טיול גישה מאורגן מאפשר חיבור קבוצתי וערך חברתי גבוה שהופך את החיים שלכם לנעימים יותר, וגם את העתיד לטוב יותר. גם יצירת קשר חברתי אמיתי וחוויה משותפת, וגם מסגרת פעילה, חברתית ומרתקת לשנים ארוכות קדימה.

גם טיול וגם ספורט

שילוב טיולים עם יעדים מופלאים מהעולם היא דרך נפלאה לאיכות חיים גבוהה יותר. כך גם נהנים מתרבות נהדרת חובקת עולם, וגם מספורט אתגרי שהרבה אנשים כבר אוהבים לעסוק בו.

עכשיו כל מה שבעצם נשאר לכם זה לבחור את היעד שבו אתם מעוניינים, למצוא את הקבוצה המתאימה לכם ולארוז את בגדי הגלישה. קל מאד להתרגל לתחושת החופש, אז תתחילו כבר מעכשיו ליהנות מכל רגע ולדמיין את המים שחובקים אתכם, את ריח מלח הים ואת היעדים האקזוטיים.

מידע נוסף לגולשים