טיולי גלישה מאורגנים – חוויה שאתם חייבים לעבור

גלישה זה הרבה מעבר לספורט. גלישה זו חוויה שהיא תרבות שלמה, ולצאת למסע גלישה בעולם זה משהו שכל גולש וגולשת חייבים לעצמם. אצנים לא מטיילים בעולם כדי לרוץ. גם כדורגלנים, טניסאים או שחקני שחקני כדורסל לא עושים סיפור מלנסוע ולשחק במגרשים בחו"ל. טיולי גלישה מאורגנים לעומת זאת הם משהו מיוחד, חוויה יוצאת דופן, כי שלא כמו מגרשי כדורגל, שהם די זהים בכל מקום, הרי שהגלים שונים בכל מקום בעולם.

לא רק הגלים עצמם, אלא האווירה, הנוף, החברים, והחוויה של הטיול עצמו, הופכים את מסעות הגלישה הללו לכאלו שמשאירים חותם על הקבוצה, ויש כאלו שנוסעים לפחות פעם בשנה.

טיולי גלישה מאורגנים: מה חשוב לדעת!

רגע לפני שאתם נרשמים, הנה כמה פרטים שחשוב שתדעו על טיולי גלישה מאורגנים איתנו:

  • הטיולים של גלים בית הספר לגלישה מתחילים מתקופה של 10 ימים (בד"כ), ויכולים להימשך גם שלושה שבועות. לכן וודאו כי יש לכם מספיק זמן ליהנות מטיול גלישה עשיר ומלא.
  • יש מדריכים אתכם במהלך כל הטיול – כלומר גם אם אתם עדיין לא מאוד מקצועיים בגלישה, תוכלו להתפתח, לגדול וליהנות מגלישה בכל היעדים האקזוטיים שהגולשים הוותיקים מדברים עליהם.
  • אם אתם גולשים מתחילים מאוד, כדאי לחשוב פעמיים לפני שאתם יוצאים לטיול גלישה בעולם. מתחילים בהחלט יכולים לבוא, אבל אם ממש רק הרגע התחלתם לעמוד על הגלשן, כדאי לצבור מעט יותר ניסיון כדי שבאמת תיהנו מהטיול.
  • היעדים באמת יוצאי דופן – אנחנו נוסעים ליעדים שאנחנו אוהבים, ובעצם חולקים עם קהילת הגולשים שלנו, אתם, את ההכרות שלנו עם המקום והגלים בו, והתשוקה שלנו לגלוש בכל העולם. יעדים כמו סרי לנקה והוואי, יעדים שבטח שמעתם עליהם ואולי אפילו ראיתם אותם בסרטים.
  • זה לא רק טיול גלישה – בסופו של דבר, הדגש והלב של הטיול, הוא הגלישה כמובן, אבל עדיין אנחנו בטיול, מבקרים במקומות חדשים, נהנים מהמאכלים והתרבות של המקום, פוגשים אנשים מקומיים וגולשים מקומיים, ובקיצור – הופכים לתיירים על גלשן.

קשה להבין כמה זה כיף…

כל טיול שאנחנו עושים, אנחנו מופתעים מחדש כמה זה כיף. במרוץ היומיומי, אנשים נוטים לשכוח את החוויה. אנחנו נשארים עם תמונות, עם זיכרונות שונים, אבל האווירה עם הזמן נשכחת. העניין שלנו עם טיולי גלישה מאורגנים זה לא רק לגלוש. נכון, אנחנו נוסעים לגלוש, ונגלוש המון, ובגלים שקשה למצוא בישראל, אם בכלל. אבל יש שם עוד משהו, עוד כמה דברים.

הכיף הגדול הוא הגלישה ביחד, הגיבוש החזק שמתרחש סביב הספורט הזה, כקבוצה. הטיול המשותף עם גולשים אחרים יוצר חברויות עמוקות וקשרים חזקים. יש אמון הדדי, שיח בריא, וחוויות משותפות שממשיכות עם חברי הקבוצה לכל החיים, והרבה אנשים נשארים חברים טובים וגולשים יחד גם הרבה אחרי הטיול, וימשיכו איתנו לטיול הבא.

מידע נוסף לגולשים