טיולי גלישה מאורגנים

בשנים האחרונות עלה והתגבר הביקוש עבור טיולי גלישה מאורגנים במסגרת טיולים לחוץ לארץ, וגם טיולים בתוך הארץ.

לרוב, מדובר על קהל יעד שאינו מתאמן באופן מקצועי בגלישת גלים, או בספורטאים המבקשים להתחרות בתחרויות אלו ואחרות. כך שלמעשה, טיולי גלישה מאורגנים מתאימים למגוון של אוכלוסיה ולטווח נרחב של גילאים.מדובר בתופעה שהחלה ביפן, בתאילנד וגם בישראל דווקא בתחום הספורט של אומנויות הלחימה ולאט לאט עברה אל הספורט הימי האתגרי, האקסטרימי.

החיוך שלכם הוא המטרה שלנו – בואו לגלוש איתנו!

למה גלישת גלים?

לא כולם יודעים עד כמה גלישת גלים יכולה לפתח יכולות איכותיות לגוף ולנפש, אבל חשוב כן להכיר את היכולות הללו. מי שמעוניין בשיפור איכות החיים בהווה ובעתיד, שיפור הכושר הגופני וגם נפש רגועה יכול בהחלט ליהנות מקורס גלישה במסגרת גלים בית הספר לגלישה או בכל מסגרת אחרת, אך יש לוודא שזו מקצועית ומוסכמת.

גלישת גלים משפרת את היציבה, מחזקת את עמוד השדרה, משפרת משמעותית את שיווי המשקל ובאופן כללי טובה לסיבולת לב ריאה ולכושר הגופני הכללי. כמו כן, כולנו יודעים עד כמה הים יכול להרגיע ועל כן גלישת גלים מעולה לנפש רגועה תוך כדי פיתוח יכולות קוארדינציה, מנהיגות אישית, דינמיקה קבוצתית ובכלל יכולות חברתיות ענפות.

גלישת גלים אפשר להתחיל ללמוד מגיל 7 כאשר תנאי הקבלה הן למעשה שחיה בסיסית ובריאות תקינה, ועד לגילאים מבוגרים עם כמובן עמידה בתנאים הללו. אפשר לעשות זאת בקבוצה, ואפשר לעשות זאת באמצעות של שעורים פרטיים.

כאשר אתם מחפשים קורסים שונים וודאו שהצוות הוא אכן מיומן ומוסמך לכך, שיש ידע בעזרה ראשונה, ידע בהתמודדות עם מצבים מסוכנים שאינם צפויים ואתם לומדים במסגרת הקורס גם מידע תאורטי, וגם מעשי.

עם היכולות הללו, תוכלו להתקדם הלאה אל טיולי גלישה מאורגנים וליהנות לא רק מטיולים בחוץ לארץ ובארץ, מהטבע, מהחוויה של הטיול אלא גם מהגלישה המהנה שתהפוך עם הזמן גם למקצועית.

לעולם אין לדעת לאן גלישת גלים תוכל להוביל אתכם, יש אנשים שהפכו את הספורט והתחביב למקצוע והם נהנים ביומיום משגרת גלישה מאתגרת שהפכה את החיים שלהם לפשוט איכותיים יותר.

טיולי גלישה מאורגנים – יש למה לחכות

טיולי גלישה מאורגנים בישראל תפסה לא מעט תאוצה בשנים האחרונות, זאת בעיקר בגלל העובדה שהמודעות לספורט האתגרי עלתה ויותר אנשים מבינים שאיכות חיים היא לא רק סרט בקולנוע, או יציאה לבר זה או אחר. אלא שילוב של ספורט, עם טבע, הנאה לנפש ולגוף.

הטיולים מתמקדים בגלישת גלים מקצועית, חתירה וגלישת גלים בסאפ וכמובן שאת שאר הנושאים מארגני הטיול יכולים לשלב עם מגוון של ענפי ספורט, או גיבוש זה או אחר.

הטיולים המאורגנים מתאימים לאנשים שמעולם לא ביצעו גלישת גלים עם התאמה אישית של הטיול לרמת האנשים. לאנשים מתקדמים שכן עברו קורס גלישה זה או אחר, או לגולשים המצטרפים בפעם השנייה או השלישית אל הטיולים. לרוב, אנשים המצטרפים ליותר מפעם אחת לטיולים אלו הם ספורטאים בעלי יכולות יותר מתקדמות ובכך הם גם ספורטאים מקצועיים הרגילים לתחרויות ומחנות אימונים מסוג זה.

טיולי גלישה מאורגנים – מה הם מציעים לכם?

טיולי גלישה מאורגנים מאפשרים כמה ערכים מאד חשובים הקשורים לעולם הים והגלישה, וגם לעולם החברתי. תוך כדי שיפור הכושר הגופני כמובן, ושיפור איכות החיים:

ערכים מקצועיים

כל אדם שיש לו רמת גלישה החל מהמינימלית ביותר מקבל ערכים מקצועיים בהשתתפות באותם טיולי גלישה מאורגנים כאשר הוא מלווה בליווי מקצועי מהרגע הראשון, ועד לסיום הטיול.

דינמיקה קבוצתית וחברתית

טיולי גלישה מאורגנים עם קבוצה מקנים לכם דינמיקה קבוצתית בעלת יכולות שיהפכו את העתיד שלכם לאיכותי יותר. כמו כן, תצרו קשרים חברתיים אמיתיים תוך כדי חוויות משותפות ותוכלו ליהנות ממסגרת חברתית מעניינת ופעילה.

ספורט חובק עולם

היכולת לשלב יעדים אקזוטיים ואותנטיים יחד עם ספורט איכותי ואתגרי מאפשרת לכם ליהנות גם מתרבות תיירותית וגם מספורט חובק עולם. כולנו יודעים שכאשר השניים משתלבים בצורה הרמונית, יוצאת מזה חוויה מופלאה וזכרונות מתוקים.

כעת כל שנותר לכם לעשות הוא לבחור את היעד המתאים לכם, לארוז את מיטב בגדי הגלישה שלכם ולהתחיל להתאמן על התשובה לשאלה אם ארזתם לבד.

רוצים לדעת עוד?

קייטנות גלישה לילדים

קייטנות גלישה בחופשות הקיץ והחגים חוויה של פעם בחיים
למידע נוסף

השכרת ציוד גלישה

השכרת ציוד גלישה: גלשנים, סאפ, אביזרי גלישה וחליפות גלישה
למידע נוסף

חוגי גלישה לילדים

חוגי גלישה שנתיים בקבוצות קטנות לכל הרמות
למידע נוסף

שיעורי גלישה פרטיים

שיעורי גלישה פרטיים עם מדריך למתחילים ומתקדמים
למידע נוסף

קורסי גלישה לבוגרים

קורסי גלישה קבוצתיים למתחילים ומתקדמים בכל הגילאים
למידע נוסף

טיולי גלישה

טיולי גלישה מאורגנים וחוויתיים ברחבי העולם
למידע נוסף