טיולי גלישה שתמיד חלמתם עליהם

רוב האנשים צופים בחוויות הספורט הימי גלישת גלים דרך טלויזיה, יוטיוב, או כל מסך אחר. הם רואים את הים הכחול בתור אסתטי, נעים, מתפלאים מכמה הים נראה מופלא אך מפספסים לא מעט.

הרוח הממכרת, ריח המלח, טעם הים שניתז על כל הגוף ועל הפנים ותחושת העוצמה הרציפה. לא אחת אנשים שחווים את הספורט הימי המופלא הזה באופן ריאלי ולא דרך הטלויזיה נוסעים אל טיולי גלישה שמאפשרים להם ליהנות מסביבה תיירותית ובחופי גלישה חובקי עולם. עכשיו, גם אתם יכולים.

טיולי גלישה לכולם

טיולי גלישה אפשר להזמין לאורך כל השנה, ואל כל חוף גלישה מבוקש בעולם ובארץ כמובן גם. המבקשים מקבלים חבילת תיירות מושלמת שכוללת בתוכה גם אוכל, לינה, אטרקציות תרבותיות וכמובן גלישה עם ציוד גלישה מלא בהשכרה, הסעות וגם אטרקציות תיירות.

המזמינים יכולים לבחור בין מלון פאר ברמה גבוהה, לצד מלונות באיכות פחות גבוהה בהתאם לתקציב וכמובן ממרכזי גלישה איכותיים המספקים חבילות גלישה ברמה טובה.

היות וחופי גלישה מפוזרים ברחבי העולם, תוכלו ליהנות מאותם טיולי גלישה בכל עונה ועונה ובהתאם למיקום שאתם בוחרים. אנחנו ב – גלים בית הספר לגלישה מאמינים שגם בישראל אפשר ליהנות מטיולי גלישה איכותיים, רק יש צורך לתאם במדויק את הזמן המתאים.

טיולי גלישה – גם בריאות, גם הנאה

טיולי גלישה שהבסיס שלהם הוא עיקרון של בריאות יחד עם סדנאות גלישה איכותיות מאפשרות לנו ליהנות מתפריט תזונתי עשיר,  מזון איכותי, ומסלולי טבע בנוסף לגלישה בחופי הים האקזוטיים. הטיולים מתאימים לזוגות, למטיילים בודדים, למשפחות, ולקבוצות חברים בכל טווח גיל החל מגיל שבע, כאשר הבריאות היא תקינה וישנם כישורי שחייה בסיסיים.

חוויית טיול הגלישה משתנה בהתאם לגילאים הגולשים כמובן. ואפשר להוסיף גם פעילויות תרבות מגוונות לצד מסעדות, מופעים, תיאטרון, סדנת בישול, קניות, כנסיות ובתי כנסת ועוד.

בסך הכל מדובר על טיול בסגנון מאד ייחודי המשלב בתוכו את כל האטרקציות האפשריות החל מתרבותיות, ספורטיביות, קולינריות ועם התאמה אישית לגילאי הנופשים כמובן.

בשילוב עם חיזוק היציבה, עמוד השדרה, שיפור הכושר הגופני זהו הטיול המושלם המשלב הנאה, בריאות, וחוויות ייחודיות עם זיכרון קסום.

חוויה של פעם בחיים

בין אם אתם גולשים מקצועיים, ובין אם אתם מתחילים או בכלל לא מכירים את התחום זוהי חוויה שחבל שלא תחוו אותה. כיף להתנסות בה, היא מתאימה לכל גיל, והיא מציעה לכם את האטרקציה הגבוהה ביותר. שילוב של טיול מרגש עם חוויה ספורטיבית של פעם בחיים.

בטיול אחד, תוכלו לקבל כלים מקצועיים להפוך לגולשים ממולחים. גם אם לא תצליחו ביום הראשון, או ביום השני, תוכלו להמשיך את החוויה כשתחזרו באמצעות שעורי גלישה או קורס גלישה מפנק.

כשספורט איכותי וטיולים מרגשים נפגשים, רק טוב יכול לצאת מזה.

מידע נוסף לגולשים