ימי כיף וגיבוש – גלישה זה כל הסיפור

מאז ומעולם החיפוש אחר ימי כיף וגיבוש היו אתגר במגוון של מקומות בהם חיפשו גיבושים לחברות, מוסדות, משרדים או אפילו קבוצת חברים שמעוניינים בימים שמגוונים את היומיום והשגרה.

זה לא באמת משנה אם זוהי חגיגה משפחתית זו או אחרת. יום גיבוש כלשהו, או אפילו חגיגת יום הולדת. גלישה יכולה להפוך ולהיות חוויה מרגשת גם כשעור חד פעמי או כיום גיבוש בלבד גם אם לא ממשיכים אחר כך לשעורים נוספים, ולהקנות גם ערכים לכל החיים, בפעם אחת.

ימי כיף וגיבוש – למי הם מתאימים?

ימי גיבוש לעובדים

ימי כיף וגיבוש לעובדים בגלישת גלים בים היא חוויה מטריפה, אפילו לאלו הנחשבים לאדוקים ביותר ולא מוכנים לזוז מהכסא. יציאה לאוויר הפתוח, ההנאה והחיבור לטבע והשינוי יעשו חיבור מדהים בין העובדים בחברה, וישברו גם את הקרח בין האנשים המתאימים.

יום הולדת

כמה אפשר לחגוג יום הולדת בעוד ארוחה במסעדה, סרט או הצגה? נכון שכל אלו נפלאים, אבל יום הולדת בסממן גלישה בים היא חוויה אחרת לחלוטין. יום שבו לומדים את יסודות הגלישה, ולומדים גם ערכים אחרים. יציבה נכונה, חוזקות, אתגרים, ומתחברים לטבע וליסודות שלנו הכי עמוק שרק אפשר.

מסיבת רווקים או מסיבת רווקות

שניה לפני החתונה לא חייב לצאת ולהשתכר במועדון. אפשר לקבוע יום גלישה חווייתי, מחבר, שגורם לחוויות משותפות מטריפות ולהתחיל את החיים החדשים באקסטרים.

פגישת מחזור

אם סוף סוף מצאתם את הזמן והתאריך לפגוש את החברים מלפני שנים, יום גיבוש אצלנו ב – גלים בית הספר לגלישה יעניק לכם חוויה שתזכרו אותה לעוד שנים רבות, ולמפגש מחזור הבא. גלישה מתאימה למגוון של גילאים, החל מגיל שבע כאשר ישנם כישורי שחייה ברמה בסיסית. אם אתם מחפשים ימי גיבוש וכיף שמאפשרים גם ערכים נוספים, גלישה קבוצתית היא בהחלט החוויה המתאימה.

אם כן, גלישת גלים זהו ספורט מצוין וגם הזדמנות נהדרת לכולם ליהנות מתנועתיות של הגוף. מעבר לזה, גלישה גם משפרת את היציבה, מחזקת את עמוד השדרה ומאפשרת שיפור סיבולת לב ריאה והכושר הגופני הכללי. בנוסף לכל אלו, לגיבוש החברתי יש ערך משמעותי מאד. אתם חווים חוויה מרגשת וחדשה עם חברים, קולגות או משפחה. חוויה וזכרונות שישארו לכם לשנים רבות. אתם מחדדים בנפשכם את הערך של ערבות הדדית, תמיכה, מנהיגות ויודעים גם לתפקד ביחד תחת לחץ. כל אלו, בתוך נוף מרהיב של הים, חיבור עמוק לטבע ואהבה אמיתית למה שחשוב באמת.

חוויית הגלישה לא חייבת להיות חד פעמית, ישנם אלו שימשיכו לאחר מכן לשעורים נוספים ואף יהפכו את החוויה למתמשכת. ישנם אלו שגם יעשו לעצמם שינוי והסבה מקצועיים בעקבות כך ויהפכו את התחביב הספורטיבי למקצוע אמיתי, בו הם יעבירו הלאה את כל מה שהם יודעים.

מידע נוסף לגולשים