לימודי סאפ

חתירת סאפ היא הספורט הפופולרי בעולם ובשנים האחרונות גם הפך להיות אחד מענפי הספורט היותר מבוקשים גם בתור חוג עבור לימודי סאפ לילדים וגם למבוגרים. הסיבה שהספורט הספציפי הזה הפך להיות כל כך משמעותי הוא כי הוא מתאים למגוון גדול של אנשים, ובטווחי גילאים שונים.

לימודי סאפ היא פשוטה כאשר מדובר במתחילים כמובן. את תהליך הלמידה על הגלשן לומדים בזמן די קצר, ורוב האנשים בשלב זה או אחר יכולים כבר לצאת לבד לים לאחר מספר שיעורים.

על פי הצוות המקצועי שלנו ב – גלים בית הספר לגלישה לימודי סאפ מאפשר יכולות פיזיים נפלאים לעתיד, ומפתח את הכושר ברמה משמעותית. איפה לומדים, כמה זמן זה לוקח ולמה כל כך חשוב להתמיד. מיד תגלו את הכל.

החיוך שלכם הוא המטרה שלנו – בואו לגלוש איתנו!

מהו סאפ?

סאפ הוא למעשה גלשן שיש לו נפח גדול המאפשר חתירה, ועמידה עליו כאשר הוא בתוך המים. ההתקדמות של הסאפ וההיגוי נעשים על ידי משוט חד כווני לו יש להב אחת בלבד. הסאפ שונה לחלוטין מגלשן גלים או מקיאק. לסאפ יכולת גבוהה יותר לצוף ולכן אפשר לעמוד עליו ולחתור בו, גם בתנאי ים.

חתירת סאפ הגיעה לעולם במקור מהוואי. עוד בשנות השישים אוהבי החוף של הוואי היו מבצעים חתירה על הגלשנים בסיוע משוט חד כיווני, וזאת על מנת שגם יוכלו לצלם תיירים הגולשים בים. החתירה על סאפ הפכה מאד פופולרית ולכן לימודי סאפ מקובלים ומבוקשים ברחבי העולם.

הסאפ משמש כגלשן חתירה כאשר חותרים עליו בעמידה, או חותרים עליו לצורך אימון גופני. עם סאפ אפשר לחתור חתירה שקטה ואיטית בים רגוע או באגמים רגועים. אפשר גם לחתור בו חתירות ארוכות ומלאות עוצמה, כמו גם לבצע גלישת גלים אינטנסיבית. היות ולסאפ מגוון גדול של שימושים, הוא הפך להיות ספורט מאד פופולרי שכולם רוצים ללמוד. לימודי סאפ הפכו להיות מתנה מבוקשת, או פעילות מגבשת מבוקשת ויש בה את היכולות להפוך אותנו להרבה יותר בריאים, מרוצים ועם הגשמת אתגרים אלו ואחרים.

לימודי סאפ לכושר גופני טוב יותר

חתירה באמצעות סאפ מאפשרת שימוש במגוון של שרירים, והיות ומתבצעת בים היא מאפשרת תזוזה תמידית ובכך משפרת את מדדי הכושר הגופני. כמו כן, סאפ מאפשר חיבוק היציבה, חיזוק שרירי ליבה, כושר גופני אירובי מוגבר, חיזוק עמוד השדרה ועוד.

הסאפ הוא כלי לאימון כושר גופני מוגבר ואף לתרגול יוגה על המים. כל מי שבוחר להשתמש בסאפ מוצא את עצמו במגוון של אינסוף אפשרויות כושר ורוגע המשלבים הרמוניה נהדרת לחיים טובים ובריאים יותר. בין אם התכוונתם לאימון מאומץ ובין אם לא, באימון סאפ אתם מפעילים את כל הגוף ובעיקר שמים דגש על היציבה היות וזאת הדרך היחידה שלא תפלו אל תוך המים.

אם רכשתם מתנה של לימודי סאפ לילדים, או אם אתם בעצמכם רכשתם לעצמכם לימודי סאפ אתם בהחלט בדרך הנכונה לא רק ליהנות מהחיים, אלא גם לשפר לעצמכם את איכות החיים ברמה גבוהה ובמהירות.

ללמוד סאפ אצל הטובים ביותר

לימודי סאפ מומלץ ללמוד אך ורק אצל המקצוענים, הטובים והמומחים בתחומם. הסיבה לכך היא שלפני הכל, בראש ובראשונה הבטיחות שלכם היא הדבר שהכי חשוב. המומחים של גלים בית הספר לגלישה יודעים שכשאתם רושמים את הילדים שלכם לקורס לימודי סאפ אתם רוצים לדעת שהם בידיים הטובות ביותר, והבטוחות ביותר.

הצוות שלנו מורכב ממדריכים איכותיים, מקצועיים, מוסמכים ובעלי נסיון וותק בלימודי גלישה, לימודי סאפ ובכלל בעולם המים והים. הצוות המקצועי יודע להעניק עזרה ראשונה במידת הצורך, להתמודד עם מצבים מסוכנים וכמובן להכין את התלמידים לכל סיטואציה שיכולה לקרות. מומלץ ללמוד בבית ספר לגלישה ולא באופן עצמאי היות והמרחב הימי עלול להיות מסוכן ולא בטוח למי שלא מכיר את העולם הזה.

קורס חתירה בשילוב לימודי סאפ יבטיח לכם את כל הידע המעשי וגם התיאורטי וכך תוכלו לחתור באופן בטיחותי ומקצועי, ללא חשש במרחב הימי. אנחנו ממליצים לוודא היטב את כל מה שאתם מקבלים בקורס טרם ההרשמה, לדעת האם הוא מתאים לכם ולוודא שאכן אתם יוצאים מהקורס עם כל היכולות הרלוונטיות החל ממיומנות במרחב הימי, ועד ליכולות המעניקות לכם את הגלישה הבטוחה ביותר.

רוצים לדעת עוד?

קייטנות גלישה לילדים

קייטנות גלישה בחופשות הקיץ והחגים חוויה של פעם בחיים
למידע נוסף

השכרת ציוד גלישה

השכרת ציוד גלישה: גלשנים, סאפ, אביזרי גלישה וחליפות גלישה
למידע נוסף

חוגי גלישה לילדים

חוגי גלישה שנתיים בקבוצות קטנות לכל הרמות
למידע נוסף

שיעורי גלישה פרטיים

שיעורי גלישה פרטיים עם מדריך למתחילים ומתקדמים
למידע נוסף

קורסי גלישה לבוגרים

קורסי גלישה קבוצתיים למתחילים ומתקדמים בכל הגילאים
למידע נוסף

טיולי גלישה

טיולי גלישה מאורגנים וחוויתיים ברחבי העולם
למידע נוסף