לימוד גלישה – כבר לא בגדר חלום!

אנחנו, בני האדם, יצורים מיוחדים, יצורים עם חלומות. אם אתם קוראים את השורות האלו, כנראה שגם אתם חולמים את חלום הגלישה, ומוכנים להתחיל לימוד גלישה. גלים בית הספר לגלישה הוא בית לגולשים בתל אביב, ואנחנו מזמינים אתכם להצטרף אלינו ללימודי הגלישה המקצועיים.

קחו כמה דקות, תקראו בנחת את המאמר הזה, ותקבלו את כל המוטיבציה שאתם צריכים כדי להתחיל ללמוד גלישה בצורה מקצועית. ואם יש לכם שאלות, אתם כמובן תמיד יכולים לפנות לצוות שלנו, שחי את הים בכלל, ואת עולם הגלישה בפרט.

למה לימוד גלישה זה כל כך חשוב?

וואו, היתרונות של לימודי גלישה כל כך רבים, שקשה לדעת מאיפה להתחיל. גלישה ספורט סופר מאתגר, אבל סופר מהנה, וכשנענים לאתגר של הגלשן בצורה נכונה, מצפות לכם שעות של הנאה צרופה. אם אתם מכירים גולשים, אתם יודעים שהכיף של הגלישה נמשך הרבה, אבל הרבה מעבר לים עצמו, וזולג לחיי היום יום שלהם. שמחת חיים וגלישה הולכים ביחד, והקסם הזה הוא דבר מדבק.

לא רק שמחת חיים, ללמוד גלישה זה ללמוד איך לשפר את הבריאות שלכם. ענפי הספורט הימי נחשבים מאוד בריאים, כולם, בגלל הפעילות באוויר הפתוח, והפעילות עצמה שדורשת עבודת נשימה ועבודת גוף. גלישת הגלים היא גבוה ברשימה, שכן היא דורשת, וגם מפתחת שילוב חסר תקדים של יכולות, גופניות ומנטליות כאחד.

העניין של ללמוד גלישה בצורה מקצועית, עם מדריך מקצועי, זה הזינוק המחייב ביכולות שלכם. זוכרים שכתבנו שגלישה זה ספורט מאתגר? אז התכוונו לזה. גם אם אתם מגיעים חזקים פיסית, ועם רקע בספורט, הרי שהגלישה זה עולם אחר. העובדה שאנחנו תלויים בכוחות הטבע שיצרו את הגל, היא רק דוגמא לאתגר מיוחד של הספורט הזה, אבל זה לא נגמר שם.

האתגר הגדול שרוב המתחילים בעולם הגלישה פוגשים זה הפריצה הראשונה, אותו זינוק ביכולות שהופך אתכם מאנשים שרוצים לגלוש, לגולשים שמבינים איך להשתפר. האתגר הראשוני של הגלישה הוא ממש קריטי, שכן הרבה אנשים לא חוצים אותו, כי אין להם את ההדרכה הנדרשת, ואז הם מתייאשים. אם כבר קראתם עד כאן, אנחנו סומכים עליכם שאתם לא תעשו את הטעות הזו!

מזנקים עם מדריך – ממשיכים בעצמנו

הקושי הראשוני הזה לרוב מתרחש כי כמות המידע החדש, לגוף ולמיינד, היא עצומה. אנחנו צריכים לזהות איפה להתמקם ביחס לגל שמגיע, למצוא יציבות ומיקום נכון לתפוס אותו, אם תפסנו אותו, לדעת איך לזנק לעמידה בצורה נכונה, איך לפנות לכיוון הנכון, לתפוס פינה, וזוהי רק ההתחלה.

לימוד גלישה עם מדריך צמוד מאפשר לכם לבצע את קפיצת הדרך ההכרחית שתאפשר לכם להתקדם הלאה בעצמכם. להגיע ממצב של לא לדעת לגלוש בכלל למצב בוא אתם יודעים לקרוא את הגלים, לדעת איפה להתמקם, ואיך לתפוס ולגלוש את הגל – זה מה שהמדריך ייתן לכם, ועם זה, אתם מוכנים לצאת לים!

מידע נוסף לגולשים