לימוד גלישה

המזל בארצנו הקטנטונת והיפה היא שרוב עונות השנה הקיץ חמים ונעים ומאפשר לנו את היכולת ליהנות מחוגים של לימוד גלישה איכותיים. באמצעותם, אפשר להעביר את הקיץ באופן קריר, נעים ונוח וגם לפתח יכולות נפלאות לעתיד. למה לימוד גלישה מאפשר לכם יכולות איכותיות לעתיד, ואיך זה באמת ישפר לכם את איכות החיים? אנחנו ב – גלים בית ספר לגלישה מאמינים ביכולות הנהדרות של גלישת גלים ושמחים לשתף אתכם ברגעים הכי טובים שלימוד הגלישה יכול להעניק לכם.

ללמוד גלישה – לשפר את העתיד שלכם ושל הילדים שלכם

גלישת גלים נחשבת לענף ספורט מאד פופולרי ואיכותי ברחבי העולם וגם בארץ. היות ואצלנו לא מעט אנשים מחפשים כל הזדמנות כדי להצטנן מהקיץ הבוער וליהנות מקרירות ותוך כדי גם לפתח מיומנות נהדרת לעתיד. לימוד גלישה הוא לא רק פעילות גופנית אלא גם פיתוח יכולות אחרות שמאפשרות התנהלות תקינה יותר בעתיד, ובמגוון של סיטואציות.

החיוך שלכם הוא המטרה שלנו – בואו לגלוש איתנו!

אם אתם מחפשים לימוד גלישה מקצועי שהולך להכנס לחיי היומיום שלכם כי אתם מעוניינים להפוך את התחביב למקצוע, או להפוך את הלימוד הרגעי לתחביב יומיומי אין ספק שאתם לא היחידים. המוני גולשים שהחלו כגולשי חוג בלבד המשיכו עם הספורט לכל החיים והפכו אותו לאבן דרך לחיים איכותיים יותר.

לימוד גלישה מתקיים באמצעות גלשן המותאם אישית לגולשים מבחינת המידה, היכולות והרמה. הגלשן נושא את הגולשים על הגלים שנשברים והלימוד מתאים כבר מגיל 7 כאשר הבסיס הוא ידע בסיסי בשחייה. לימוד גלישה אסור בשום פנים ואופן לבצע לבד אלא אם כן מי שמדריך אתכם ברמה האישית עוסק בתחום בצורה מקצועית. מדובר על מסגרת שחייבת להתקיים במרחב ימי, ועל מי שמדריך אתכם חייב להיות בעל נסיון וותק בתחום. וכמובן ידע והתמקצעות בעזרה ראשונה, והתמודדות עם מצבים מסוכנים ולא צפויים במרחב הימי.

אם אתם לומדים עם צוות מקצועי במסגרות כמו גלים בית הספר לגלישה שם יש צוות מיומן שיודע ומכיר את המרחב הימי על בוריו, אין שום סיבה שלא תצאו גולשים מקצועיים ולא תוכלו ליהנות משעורי לימוד גלישה מהנים שיוציאו אתכם לחיים רגועים יותר.

איך לימודי גלישה טוב לנפש ולמה?

לימוד גלישה היא מסגרת קבועה שמתקיימת לאורך כל השנה, ואפשר לבצע הרשמה לחוגים הנפתחים על סמך עונות הגלישה. החוגים כוללים למידה מעשית וגם למידה תיאורטית בהם אפשר להכיר היטב את הגלשן, ללמוד את תנוחות הגלישה הבסיסיות המתאימות מחוץ למים. ותוך כדי לאט לאט להתקדם אל היכרות מלאה ואיכותית עם תנאי הים המלאים.

במסגרת לימוד גלישה אנו נלמד אתכם באמצעות הצוות המקצועי שלנו את הסימנים המלמדים אותנו האם כדאי להכנס למים, מהן ההתמודדויות במצבי החירום במים ועוד מגוון של סיטואציות המקנות את המעבר אל המים עושים באופן איטי תוך כדי תרגול ומעבר למצבי עמידה ממצבי שכיבה. תפיסת הגלים, התמודדות בתוך המים ועוד. כל הלימוד נעשה בהתאם לקצב ההתקדמות של כל תלמיד ותלמידה. היות ומדובר על קבוצות קטנות, כל התלמידים יכולים לקבל יחס אישי המאפשר למידה טובה יותר. למסגרת לימוד גלישה יש יתרונות משמעותיים מאד גם ברמה המנטלית, וגם ברמה הפיזית, וחשוב להכיר אותם:

בריאות הנפש, לא רק אצל פסיכולוג

הים באופן כללי ידוע בתור טוב לנפש. מעבר לאתגרים הגורמים לנו לרצות ולהצליח במשימות שלנו במסגרת לימוד גלישה אנחנו באופן אוטומטי נרגעים כשאנחנו מגיעים לים. אז אם נקודת המוצא שלנו היא כבר מלכתחילה רוגע, אין ספק שניצחנו. מעבר לכך, ההצלחה במשימות והיכולות המתפתחות לעתיד כמו דינמיקה קבוצתית, חוויות חברתיות ופיתוח יכולת קוארדינציה, כל אלו בהחלט טובים לנפש.

כושר גופני ויציבות טובים יותר

כל פעילות גופנית שאנחנו מבצעים טובה לנו. אך לימוד גלישה בפרט משפר באופן משמעותי את הכושר הגופני שלנו. בנוסף, יכולת היציבה עם דגש על שיווי משקל מתחזקים וכמובן עמוד השדרה. עם ליווי מקצועי נכון, הכושר הגופני יהפוך לאיכותי מאד, והספורט המשולב במרחב הימי יהיה חלק מהשגרה היומיומית שלכם. ואם תבחרו גם תוכלו לשלבו בעתיד ברמה המקצועית כספורט מקצועי. או כתחביב ספורטיבי שתוכלו להעביר הלאה כמסורת לילדים שלכם, או לבלות עם המשפחה והחברים.

רוצים לדעת עוד?

קייטנות גלישה לילדים

קייטנות גלישה בחופשות הקיץ והחגים חוויה של פעם בחיים
למידע נוסף

השכרת ציוד גלישה

השכרת ציוד גלישה: גלשנים, סאפ, אביזרי גלישה וחליפות גלישה
למידע נוסף

חוגי גלישה לילדים

חוגי גלישה שנתיים בקבוצות קטנות לכל הרמות
למידע נוסף

שיעורי גלישה פרטיים

שיעורי גלישה פרטיים עם מדריך למתחילים ומתקדמים
למידע נוסף

קורסי גלישה לבוגרים

קורסי גלישה קבוצתיים למתחילים ומתקדמים בכל הגילאים
למידע נוסף

טיולי גלישה

טיולי גלישה מאורגנים וחוויתיים ברחבי העולם
למידע נוסף