למי מתאים קורס גלישה?

כבר די הרבה זמן יוצא לך להרגיש שחסר לך משהו – השגרה הזו של נסיעה לעבודה וממנה מתחילה להתיש וכדאי להעשיר אותה מעט עם משהו חדש. אולי אפילו תחביב חדש, כמה זמן לא היה לך תחביב? קורס גלישה הוא הפתח לתחביב מדהים ומרגש שיש בו הרבה יותר מרק דרך למלא את שעות הפנאי.

הגלישה היא ענף ספורטיבי, כך שמעבר להנאה הרבה ניתן לפתח את הכושר הגופני ויכולות חשובות נוספות. מהסיבות הללו אפשר לומר שהגלישה מתאימה למגוון רחב של אנשים כמעט מכל שכבות הגילאים. נשמע לא הגיוני? ובכן, זה שיצא לך לראות רק גולשים מקצועיים בסרטים ובתחרויות, לא אומר שזה לא מתאים לכולם.

קורס גלישה – לכולם!

באופן כמעט אוטומטי, כשחושבים על גלישת גלים, התמונה הראשונה שחושבים עליה היא של אתלטים על גלשנים, בדרך כלל גם בגד ים בצבע אדום שגם מצילים אנשים מסכנות הים על הדרך. המציאות שונה לגמרי. נכון שהגלישה היא מנת חלקם של מצילים ברחבי העולם, אבל היא שייכת לכולם. כך, קורס גלישה יתאים ל:

  • לכל מי שחולם על גלישה – זה הזמן להגשים חלום וללמוד גלישת גלים! אף פעם לא מאוחר לעשות זאת, וכל מה שצריך זה רק לחלום על כך ולרצות זאת. עם קורס מתקדם ומקצועי, אפשר יהיה להגשים את החלום הישן בקלי קלות.
  • למי שרוצה להיכנס לכושר – לא כולם בקטע של חדרי כושר, הליכות אין סופיות וסטודיו לאימונים. הסוד לכושר גופני הוא קודם כל הנאה – לאהוב את הפעילות הספורטיבית. רק תארו לכם; לצאת אל הים, ליהנות מהגלים ומהאוויר הנעים ותוך כדי להתחטב, להתחזק ולפנק את הגוף שלנו בפעילות ספורטיבית איכותית.
  • לבעיות קשב וריכוז – בעיות קשב וריכוז מוכרות מאוד בעידן של ימינו, למבוגרים וילדים כאחד. מכיוון שהגלישה מחייבת ריכוז ברמה גבוהה ויכולת ניתוח גבוהה של הסביבה (הבנת מצב הגלים והרוח, ראייה מרחבית של גולשים אחרים ורוחצים בים), הרי שהעיסוק בה באופן שוטף מסייע לפתח את היכולות הללו ביעילות רבה.
  • להעלאת הביטחון העצמי – לפעמים כל מה שאדם (או ילד בעיקר) זקוק לו כדי להעלות את הביטחון, זה מעט הצלחה. לכבוש פסגות וחלומות. כך, הגלישה היא דרך נפלאה לרכוש את הביטחון העצמי הזה, כשבכל שלב יצליח לסמן וי על פעולות הקשורות בגלישה. בנוסף, קורס גלישה מתקיים כקבוצה קטנה, כך שניתן ליצור חברויות מדהימות ולחלוק את האהבה לתחביב.

לחובבי הטבע

לצד כל אלו, קורס גלישה הוא הרבה יותר מרק צעד ראשון לרכישת תחביב מיוחד, הוא גם דרך לחבר בין האדם והטבע, ללמד אותנו שאפשר להקשיב לים ולרוח ולהסיק מסקנות, לגלישה בטוחה ונעימה יותר. את כל אלו תלמדו אצלנו, גלים בית הספר לגלישה בחוף גורדון המרכזי בתל אביב, עם צוות הדרכה מקצועי, ציוד ברמה גבוהה ומעל לכל, אהבה אמיתית לים.

מידע נוסף לגולשים