לעלות על הגל עם חוג גלישה בבית הספר גלים!

כל הורה מכיר את הרגע הזה שמתחילה הטרפת; הילדים מגיעים הביתה עם פליירים או סיפורים של חברים מהכיתה על חוגים שונים; קראטה, כדורגל, ריקוד ועוד רבים ונפלאים. אבל האמת היא שאף אחד מאלה לא מושך את הילדים שלכם, הם מחפשים משהו שונה ומיוחד. מה דעתכם על חוג גלישה שיפתח להם עולם שלם מלאה בהנאה, פעילות ספורטיבית ופיתוח יכולות מוטוריות, חברתיות ונפשיות?

זה נשמע כמו עסקת חבילה מעולה, והאמת היא שזה באמת כך! למרבה המזל, הגעתם למקום הנכון! גלים בית הספר לגלישה עוסק מה שנים רבות בהנחלת האהבה לים ולגלישה לדור הצעיר, עם חוגים שיש בהם את כל מה שצריך כדי לצאת לים בביטחון ולהתחיל לתפוס גלים.

למה לבחור חוג גלישה דווקא אצלנו?

  • בגלל הבטיחות – חוג גלישה חייב להיות קודם כל בטוח. לכן, אנחנו בגלים שמנו לנו למטרה ליצור צוות מדריכים מנוסה בעל וותק של שנים בתחום, שעבר הכשרות מתאימות ומעולות כך שמעבר לכישורי גלישה מצוינים, יוכלו גם להעביר את החומר באופן הולם וברור ולעקוב אחר התקדמות התלמידים.
  • בגלל המדריכים – ואם כבר מדריכים, אנחנו מקפידים על קבוצות קטנות ויחס על מדריך אחד על חמישה ילדים. המשמעות היא שכל ילד זוכה להשגחה צמודה – הן ביבשה והן בים. הליווי הצמוד גם מבטיח שכל ילד יתקדם בקצב שלו, ויקבל הסברים מעמיקים וחוזרים במידה ומשהו לא מובן.
  • בגלל הציוד – הרי אי אפשר ללמוד לגלוש בלי ציוד איכותי. כך, הציוד שתמצאו אצלנו חדיש ומתקדם והוא חלק חשוב בשמירה על הבטיחות במסגרת החוג והגלישה בכלל. ציוד איכותי משמעותו ציוד משוכלל בדרך כלל, כזה שיש בו פיצ'רים חדשים ומיוחדים שהופכים את חוויית הגלישה לבטוחה ויעילה יותר. בנוסף, אנו מחזיקים ביגוד גלישה מיוחד שמגן על העור מפני השמש הקופחת בקיץ, ומקפידים על קרם הגנה ושתייה מרובה כחלק משגרת היום יום בחוג.
  • בגלל החברויות שנוצרות – מכיוון שהחוג מתקיים בקבוצות קטנות, נוצרת קרקע פורייה ליצירת חברויות מדהימות סביב התחביב החדש שהילדים רוכשים ביחד. הם יחליפו חוויות, יעזרו זה לזה בעת צרה, יכירו אחד את השני ואולי אפילו יגיעו לגלוש יחדיו בעתיד לאחר סיום החוג.
  • בגלל ההתפתחות האישית – חוג גלישה מביא איתו אתגרים חדשים שהילדים לא נחשפו אליהם עד היום; שיווי משקל על משטח רטוב תוך כדי תנועה על המים, יכולת קריאת הגלים והרוח, הבנה וניתוח של הסביבה ועוד. ברגע שלומדים להתגבר על האתגרים הללו, הילדים יפתחו יכולות חדשות לצד ביטחון עצמי וכושר גופני.

הרבה יותר מתחביב מגניב

אם תשאלו אותנו, חוג גלישה הוא הרבה יותר מעוד חוג; הוא מפגיש את הילדים עם כוחו האדיר של הים ומלמד אותם לכבד אותו וליהנות ממנו תוך כדי גלישה ורכיבה על גלים. מלבד התחביב, הילדים רוכשים מגוון של כלים חשובים שעוזרים להם להתקדם ולהתפתח בתחום, כלים שהם יכולים בקלות להשתמש בהם גם בחייהם האישיים. מעל לכל, מדובר בערך שאין שני לו.

מידע נוסף לגולשים