מצלמות חוף גורדון בתל אביב

אחד הדברים שאנחנו הכי אוהבים זה כשהעולם מייצר טכנולוגיה שתומכת בגולשים. זה מתחיל מדברים קטנים, כמו מצלמות חוף שמאפשרות לנו לראות את מצב הים (כמו מצלמות חוף גורדון שאנחנו חורשים שעות נוספות), וממשיך לטכנולוגיות לשיפור הגלשנים עצמם, והציוד הנלווה.

זה לא נגמר שם, כי הרבה מעבר למצלמות ישנן עוד טכנולוגיות שלא נוצרו בשביל לשרת את קהל הגולשים העולמי, אבל הן עוזרות לנו בכל מקרה, כמו "תופעת לוואי" טכנולוגית. אפליקציות של תחזית הזרמים, תחזיות רוח ושינויים במצב הים פותחו מסיבות רבות, כולל לצורכיהם של ספנים ויורדי ים, אבל הגולשים פשוט נהנים מזה, ממש כמו שאנחנו נהנים מהכול.

לנצל את מצלמות חוף גורדון כמו שצריך

מצלמת חוף גורדון נותנת לנו הצצה לאחד החופים הכי מהנים בישראל. חוף גורדון מציע –

  • גלים נוחים לתרגול הגלישה – ללמוד את הבסיסים של גלישת גלים (אחת הסיבות שגלים בית הספר לגלישה מציע שיעורים שם)
  • כניסה נוחה מאוד למים – יש שובר גלים, ואפשר להיכנס בנוחות לא רק עם גלשן (זו נקודת גישה להרבה כלים ימיים, אז זהירות ומודעות נדרשת)
  • חנייה מסודרת – דבר מאוד לא מובן בתל אביב, להגיע לחוף במרחק הליכה של 30 שניות מהחניון, ועם חניון לא יקר יחסית לעיר ולמיקום.
  • כל מה שמסביב – חוף גורדון מציע גישה נוחה למסעדות ובתי קפה, ל"חדר כושר" ציבורי פתוח, ובעצם לכל מה שהעיר מציעה באזור מרוכז.
  • זמין לכולם ולכל פעילות – החוף מאפשר כניסה לא רק לגלישה וסאפ, אלא גם למתרחצים, ושובר הגלים הופך אותו לבטוח לרחצה גם כשיש גלים.
  • חוף רחב ידיים – לא רק הים, החוף עצמו הוא חוף רחב במיוחד, כך שיש מקום למטקות, להשתזף, לרוץ, לעשות ספורט, לרבוץ, ובעצם מקום לכולם.
  • שובר גלים מסודר – אפשר לטייל על שובר הגלים, עם מסלול הליכה נוח ונוף לתוך הים. הרבה אנשים בוחרים לשבת על הסלעים הגדולים, ולמצוא מרחב אינטימי ומבודד, רק אתם והים, דבר נדיר בת"א.

גולשים בתל אביב? לא רק מצלמת חוף גורדון

אם כבר עשיתם קורס גלישה, או לקחתם כמה שיעורים פרטיים אצלנו, יכול להיות שאתם מרגישים בטוחים מספיק על הגלשן כדי לנדוד קצת לחופים אחרים. תל אביב מציעה כמה חופי גלישה, ואפשר לראות את מצב הים במצלמות. ממש כמו מצלמת חוף גורדון, תוכלו למצוא בקלות מצלמות חוף אחרות כמו זו של הילטון, חוף גלישה מעולה (אבל מאתגר!) ומצלמת חוף הדולפינריום בדרום.

מעבר למצלמות חוף, תוכלו לראות באתר שלנו את תחזית הגלים שלנו ישירות מ"מג’יק סי וויד" (Magicseaweed), כולל כיוון הרוח ועוצמת הרוח, גובה הגלים, ואפילו אורך הגל הצפוי. נכון, בסופו של דבר אין כמו מראה עיניים בכדי להחליט אם נכנסים או לא, אבל התחזיות הללו בהחלט נותנות כיוון.

מידע נוסף לגולשים