מצלמות חוף גורדון

חוף גורדון הינו החוף הצפוני ביותר ברצועת החוף בתל אביב, ונמצא סמוך למרינה. החוף משרת תיירים מהמלונות הסמוכים, תושבים שמגיעים לרחוץ בים וכמובן, את חובבי ענפי הספורט הימיים. במיקום אידאלי זה, תמצאו גם אותנו, גלים בית הספר לגלישה ואנחנו מזמינים אתכם להצטרף אלינו להרפתקת גלישה יוצאת מהכלל! לצד ציוד גלישה מתקדם וחליפות, רישתנו מצלמות חוף גורדון בכדי לאפשר לכל המתעניינים והמתעניינות בגלישה, לחשב טוב יותר את זמן ההגעה לחוף.

המטרה שלנו, היא ליצור חוויית גלישה אופטימלית לכל אדם באשר הוא מבחינת בטיחות, איכות, ומקצועיות. אבל איך המצלמות הללו בכלל עוזרות לנו להניח את היסודות הללו? 

החיוך שלכם הוא המטרה שלנו – בואו לגלוש איתנו!

על חשיבותן של מצלמות חוף גורדון עבור הגולשים

אנחנו מזמינים אתכם לקחת חלק בקורסים, קייטנות ושיעורים למגוון רמות. כל השיעורים מתקיימים בהסתמכות על מזג האוויר ותשומת לב מרבית למצב הים והחוף. אם הינכם גולשים מתקדמים, תוכלו להציץ באתר שלנו על מצלמות חוף גורדון ולקחת החלטה מושכלת יותר בנוגע לכדאיות הגלישה ביום נתון. לא תמיד נהיה מעוניינים לתפוס את הגלים הגבוהים והמסובכים, אלא רק ליהנות מיום גלישה רגוע יותר ולאפשר לעצמנו לנקות את הראש בים.  

בין אם אתם כבר שנים בתחום ומכורים לגלישה ובין אם רק לאחרונה התחלתם לגשש בנוגע לחלום הישן שמלווה אתכם, ברור לכל שאין חשוב יותר מלבחון היטב את תנאי הים לפני שנכנסים. מדובר באחד הכוחות הגדולים ביותר בעולם, הוא הפכפך ועובר שינויים ללא הרף. בהתאם לרמת הגולש, יש להקפיד להיכנס למים בזמן הנכון בכדי חלילה לא להכניס את עצמכם לסכנת נפשות.

בדיוק בהקשר הזה, מצלמות חוף גורדון לצד תרשימים ותחזיות המוצגות באתר, המתמקדות ברוחות והגלים – הן אלמנט חשוב מאין כמוהו עבור הגולשים, מארבע סיבות עיקריות:

גלישה במצב האידאלי באופן אישי 

חשוב מאוד להימנע מסכנות, גם אם אתם חובבי אקסטרים. הרי הגלישה מטבעה היא אקסטרים ולכן אין כל צורך להיכנס לסיטואציות מסוכנות מיותרות. הימנעו מסכנות, בדקו את מצב הים לפני שאתם מגיעים לחוף וכך תוודאו שתנאי הגלישה לא רק אופטימליים, אלא באופן ספציפי המתאים לרמת הגלישה שלכם.

מהי רמת הגלישה שלך? 

כמו בכל ענף ספורטיבי אחר ועל אחת כמה וכמה כשמדובר בענפי אקסטרים, ישנן רמות שונות. יש גולשים שעושים זאת בשביל התחביב פעם בתקופה, אחרים מתחילים וכרגע רק לומדים כיצד להתמודד עם התנאים השונים שהים מציב, ואחרים כבר שנים גולשים ומכירים מקרוב גלים מסוגים שונים ותנאי גלישה בכל רחבי העולם.

בלי הפתעות 

בין אם אתם תושבי תל אביב או שמגיעים מרחוק, תמיד כדאי לוודא מהם התנאים בחוף לפני שמגיעים למקום, רק כדי למנוע הפתעות. הרי אין דבר מבאס יותר מלהגיע לחוף ולגלות שלא רק שאין תנאים לגלישה, אין אפילו תנאים לישיבה ומנוחה על החוף. השקעתם כל כך בלסדר תיקים ולארגן את עצמכם, עליתם על תחבורה ציבורית רק כדי לגלות שזה ממש, אבל ממש לא היום המתאים. תחסכו לעצמכם את האכזבה, מצלמות חוף גורדון זמינות בכל זמן ומשדרות את הנעשה בחוף באופן שוטף.

גלישה מודעת

לעתים יש פער עצום בין מצב הים לבין רמת הגלישה האישית. במצב זה, עלולות להיווצר סכנות של ממש עבור הגולש בעיקר אם הוא אינו מנוסה. מבט קצר על מצלמות חוף גורדון לפני שמתחילים להתארגן ליציאה, ואפשר למנוע סכנת נפשות של ממש. אל תזלזלו בים; הטבע גדול וחזק מאיתנו אלפי מונים, ועדיף להגיע מוכנים.

תכנון מדויק לגלישה מהנה

בסופו של דבר, להציץ בנעשה בחוף באמצעות מצלמות חוף גורדון יהפוך את יום הגלישה למדויק יותר. בעיקר אם אתם גולשים מתחילים, אין דבר מבאס יותר מלהגיע לחוף ולגלות שתנאי הים כרגע ממש לא מאפשרים כניסה למים בלי וותק וניסיון של ממש. במקום להתבאס, פשוט תתכננו נכון! בדיוק בשביל זה קיימות מצלמות חוף גורדון דרכן ניתן לבדוק את מצב הגלים והרוחות, וכן העומס בחוף ובתוך הים ובהתאם לכל אלו, לתכנן טוב יותר את ההגעה לחוף. כלומר, אם בכלל מתאים לכם להגיע לים בתנאים הקיימים. גלישה נעימה ובטוחה!

רוצים לדעת עוד?

קייטנות גלישה לילדים

קייטנות גלישה בחופשות הקיץ והחגים חוויה של פעם בחיים
למידע נוסף

השכרת ציוד גלישה

השכרת ציוד גלישה: גלשנים, סאפ, אביזרי גלישה וחליפות גלישה
למידע נוסף

חוגי גלישה לילדים

חוגי גלישה שנתיים בקבוצות קטנות לכל הרמות
למידע נוסף

שיעורי גלישה פרטיים

שיעורי גלישה פרטיים עם מדריך למתחילים ומתקדמים
למידע נוסף

קורסי גלישה לבוגרים

קורסי גלישה קבוצתיים למתחילים ומתקדמים בכל הגילאים
למידע נוסף

טיולי גלישה

טיולי גלישה מאורגנים וחוויתיים ברחבי העולם
למידע נוסף