מצלמות חוף תל אביב

מכירים את זה שאתם מתכננים שבועיים מראש, מתארגנים על תיק ונשנושים וסוף סוף מוצאים את הזמן להגיע לים, רק כדי לגלות שהתנאים לגלישה שאתם כל כך אוהבים – ממש ממש לא אידאליים? אין דבר מבאס יותר מזה, ולמרבה המזל כיום אפשר בקלות לחסוך לעצמכם את כאב הראש ועוגמת הנפש. עם מצלמות חוף תל אביב אין צורך להגיע פיזית לחוף הים בכדי לדעת מה מצב הים והגלים, כמה אנשים מבקרים כרגע בים, האם יש שמש ומה לגבי הרוח.  

אנחנו בגלים בית הספר לגלישה יודעים עד כמה חשוב לגולשים להגיע בימים האידאליים באופן אישי עבורם, ושלא כולם מסוגלים או יכולים לגלוש בכל תנאי; מפאת רמה נמוכה, ציוד לא מתאים ועוד. כך, רישתנו את חוף גורדון בו נמצא בית הספר שלנו, במצלמות חוף מתקדמות המאפשרות לכל גולש וגולשת לבחון את תנאי השטח לפני ההגעה לחוף, ולבצע תהליך קבלת החלטות שקול ומדויק יותר.

החיוך שלכם הוא המטרה שלנו – בואו לגלוש איתנו!

מצלמות חוף תל אביב – ליום גלישה מושלם

כשהולכים לים, המחשבה היא תמיד על יום מושלם עם אפס תקלות. מסיבה זו, מצלמות חוף תל אביב הן כלי אידאלי שמאפשר להשיג בדיוק את המטרה הזו. כל מה שצריך זה רק להציץ באתר שלנו כדי לקבל מידע אודות החוף, מצב המבקרים, הגולשים, השמש, הרוח ועוד. בהתבסס על המידע הנ"ל, תוכלו לתכנן טוב יותר את הביקור בים:

גלישה בזמן הנכון

ליום, השעה והזמן בשנה שבוחרים ללכת לים, יש השפעה אדירה על איכות החוויה. יתכן שהיא תהיה מושלמת, ולעתים גם למרבה הצער, ההפך הגמור. למשל, בין נובמבר לינואר טמפרטורת המים קרה מאוד, כך שכדאי להצטייד בחליפה איכותית בכדי ליהנות מהגלים שבשל הרוח, נחשבים בעיניי רבים לגלים טובים יותר. בין מאי לאוקטובר המעלות נוסקות לגבהים, והחום מושך רוחצים רבים אל הים. המשמעות היא שבזמנים הללו, החוף והים יתמלאו אנשים ואתם כגולשים תצטרכו לתכנן טוב יותר את הגלישה שלכם, במשנה זהירות

התאמה למצב הים

בעיקר אם אתם גולשים מתחילים או שתכננתם שיעור ניסיון ראשון אי פעם בחייכם, חשוב מאוד לא לרוץ למים בלי מחשבה. מבט אחד במצלמות החוף אונליין, ותוכלו לדעת האם כדאי לכם להגיע ולהתנסות בענף הספורטיבי המהנה, או שמא לוותר להיום. במידה וקבעתם שיעור מראש והמדריך יחליט שעדיף שלא להכניס אתכם למים באותו יום, ייצור אתכם קשר כדי לקבוע את השיעור מחדש ליום מתאים יותר לרמת הגלישה שלכם.

חוף שיש בו הכל 

גלים בית הספר לגלישה ממוקם בחוף גורדון המרכזי, בקרבה לתחבורה ציבורית וחניה שפע. לצד אלו, יהיה לכם כל מה שצריך כדי להיכנס למים בבטחה; ציוד מתקדם הכולל חליפות ובגדי גלישה, גלשנים המתאימים למנעד רחב של רמות ותנאי הים, ועוד. בנוסף לכך, כאמור הותקנו במקום מצלמות חוף תל אביב כך שלא זו בלבד שיש לכם כל מה שצריך, אלא שתוכלו גם לתכנן בדיוק מתי להגיע – אם בכלל הדבר מתאפשר ברגע נתון.

להגיע עם תיק שבו כל מה שאתם צריכים 

אי אפשר להגיע לחוף בלי תיק מלא בכל טוב; קרם הגנה, ספר טוב, מגבת, בגדים להחלפה ומשהו לנשנש. אם מדובר בימי החורף, הרי שכדאי להגיע גם עם בגדים ארוכים. לבדוק את מצב החוף דרך מצלמות חוף תל אביב יסייע לכם להתארגן נכון ויעיל לקראת יום מלא בהנאה על חוף הים, וכמובן בים עצמו.

גלישה בתנאים האופטימליים משמעותה הנאה בטוחה

אין דבר נורא יותר – כמעט טראומתי, מלהיכנס לגלוש בתנאים שאינם מתאימים ובעיקר כשהרמה של הגולש לא מספיק גבוהה בכדי להתמודד עם כל תנאי שהים מציב. מצלמות חוף תל אביב שמשדרות באופן רציף 24 שעות יממה את הנעשה בחוף, מאפשרות לכל חובבי הגלישה באשר הם לתכנן טוב יותר את יום הגלישה שלהם, בין אם המסקנה המתבקשת היא שעדיף לוותר לאותו יום, או למהר ולרוץ ים כדי לא לפספס את התנאים הנפלאים שבדיוק נוצרו.

מלבד המצלמות שהתקנו בחוף, בבית הספר שלנו מחכים לכם גם גלשנים ממגוון סוגים ודגמים, לכל רמות הגלישה ובהתאמה לתנאי הים, לצד ביגוד גלישה מקצועי. כל זאת, כדי ליצור את התנאים האופטימליים לחוויית גלישה מהנה ומקצועית.

 

רוצים לדעת עוד?

קייטנות גלישה לילדים

קייטנות גלישה בחופשות הקיץ והחגים חוויה של פעם בחיים
למידע נוסף

השכרת ציוד גלישה

השכרת ציוד גלישה: גלשנים, סאפ, אביזרי גלישה וחליפות גלישה
למידע נוסף

חוגי גלישה לילדים

חוגי גלישה שנתיים בקבוצות קטנות לכל הרמות
למידע נוסף

שיעורי גלישה פרטיים

שיעורי גלישה פרטיים עם מדריך למתחילים ומתקדמים
למידע נוסף

קורסי גלישה לבוגרים

קורסי גלישה קבוצתיים למתחילים ומתקדמים בכל הגילאים
למידע נוסף

טיולי גלישה

טיולי גלישה מאורגנים וחוויתיים ברחבי העולם
למידע נוסף