מצלמות חוף

בין אם נכנסת רק לאחרונה לעולם הגלישה או שהגלישה היא חלק מחייך כבר שנים, ידוע לך שאחד הדברים החשובים ביותר בתחום הוא להיכנס לים – בזמן הנכון. למה הכוונה? הים הוא הפכפך, יש לו כוחות עצומים והוא משתנה כל הזמן. בהתאם לרמה, לא מומלץ לכל גולש להיכנס למים. מצלמות חוף שאנחנו בגלים בית הספר לגלישה התקנו בסביבת החוף, יאפשרו לכל אחד ואחת להציץ במצב המים רגע לפני ההחלטה לצאת מהבית ולהגיע לחוף.

למה מצלמות חוף כל כך חשובות לגלישה?

אם מצאת את עצמך בוהה במסך עם סימן שאלה ענק שמרחף מעל ראשך, כנראה שמעולם לא יצא לך לחשוב על החשיבות הרבה של מצלמות חוף עבור הגולשים והגולשות. ובכן, הנה כמה סיבות עיקריות לחשיבותן של מצלמות אלו:

החיוך שלכם הוא המטרה שלנו – בואו לגלוש איתנו!

1. רמת הגלישה 

ישנם גולשים ברמות שונות; חלקם כרגע בקורס, אחרים כבר שנים בתחביב ומחזיקים בבית אוסף עצום של גלשנים מכל הסוגים. גלישה היא ענף שדורש ותק וניסיון בכדי להצליח להחזיק מעמד על הגלשן, גם ברגעים בהם הים שוצף וגועש. לכן, בהתאם לרמת הגלישה, ניתן להציץ במצלמות המשדרות לייב כל הזמן את מצב הים, ולקחת החלטה מושכלת האם כדאי לגלוש כרגע או לא, מבלי להסתכן.

2. ואם כבר להסתכן 

בהמשך ישיר לסעיף הקודם, כשרמת הגלישה אינה תואמת את מצב הים, עלולה להיווצר סכנת נפשות של ממש. נסו להימנע מכך ואל תשחקו עם הים, כוחו גדול ועצום וברגע אחד של חוסר תשומת לב ואי-קריאה מדויקת של הסיטואציה, תמצאו את עצמכם בסכנת חיים. בדקו את השטח היטב לפני הכניסה למים!

3. גלישה במצב האופטימלי 

הימנעות מסכנות משמעותה יצירת תנאים אופטימליים לגלישה. כלומר, לא בדיוק יצירה אלא יותר מעקב מדויק אחר תנאי הים. הרי ביננו? אתם רוצים ליהנות מהגלישה, לכמה שיותר זמן בים. מצלמת חוף תאפשר לכם להשיג בדיוק את המטרה הזו ולהגיע לחוף כשאתם יודעים בדיוק למה לצפות ולהתאים את ההגעה שלכם לתנאי הים שמתאימים לכם.

4. כשבאים מרחוק 

גם אם אינכם מתגוררים בתל אביב אך בכל זאת הגלישה זורמת בעורקיכם, הדבר הנורא ביותר שניתן לחשוב עליו יהיה לעשות את כל הדרך עד לחוף רק כדי לגלות שהתנאים אינם מאפשרים גלישה. בזכות מצלמות חוף תוכלו לתכנן טוב יותר את היום שלכם, ולהחליט האם באמת כדאי להגיע לחוף או אולי לתכנן את הגלישה לפעם אחרת.

בנוסף מצלמות חוף גורדון, תמצאו באתר שלנו תרשימים ותחזיות לימים הקרובים מבחינת גלים, רוחות ועוד. הכל כדי לעזור לכם לתכנן את ימי הגלישה המושלמים – כמו שאתם אוהבים.

מה לגבי לימודים?

אצל גלים בית הספר לגלישה תוכלו להצטרף לקורסים למגוון רמות, ואפילו קייטנות לילדים! בהקשר של מזג האוויר נציין שאחד הדגשים החשובים ביותר שמובילים אותנו, הוא בטיחות כל התלמידים שלנו. על כן, במידה ומצב הים אינו תואם את רמת התלמידים והשלב בלימודים, ניצור תכנית חלופית לאותו יום; נחזק נקודות שמרגישות לא מובנות ו\או חלשות יותר, נתאמן יבשה, ועוד.

נציין בהזדמנות זו שיש לזכור שמלבד החלק המעשי, התיאוריה חשובה לא פחות ללימודי גלישה ואם יש הזדמנות לחזק אותה אפילו יותר, אנחנו רואים זאת כמבורך ועושים הכל כדי להנחיל זאת גם לתלמידים. לא גולשים לפני שבטוחים!

בואו לגלוש איתנו!

לאחר שתבדקו את מצלמות חוף באתר שלנו, וכמובן במידה ומזג האוויר מאפשר זאת, נשמח לארח אתכם אצלנו לחוויית גלישה ברמה הגבוהה ביותר! אנו מציעים שירותי השכרת ציוד גלישה מתקדם, מגוון גלשנים מקצועיים לכל הרמות, ואף שיעורי ניסיון לבודדים ו\או קבוצות קטנות של סקרנים שרוצים להיכנס לתחביב הנפלא הזה ולגלות כיצד להתחבר לעצמם, דרך הים.

המטרה שלנו היא ליצור בסיס לתנאי גלישה מושלמים עבור כל גולש וגולשת בכל הרמות. כך, מלבד הציוד, הלימודים והצוות המקצועי, התקנו מצלמות חוף בסביבה בכדי לאפשר לכם לקחת החלטה נבונה יותר בנוגע לגלישה, בכל רגע נתון.

מלבד ההנאה הרבה, הגלישה הוא ענף הדורש המון תשומת לב לסביבה, תכנון נכון של הצעדים הבאים, וותק וניסיון. את כל אלו אנחנו רוצים לעזור לכם להשיג, כשבסופו של דבר תוכלו להפיק את הטוב ביותר ממנה.

 

רוצים לדעת עוד?

קייטנות גלישה לילדים

קייטנות גלישה בחופשות הקיץ והחגים חוויה של פעם בחיים
למידע נוסף

השכרת ציוד גלישה

השכרת ציוד גלישה: גלשנים, סאפ, אביזרי גלישה וחליפות גלישה
למידע נוסף

חוגי גלישה לילדים

חוגי גלישה שנתיים בקבוצות קטנות לכל הרמות
למידע נוסף

שיעורי גלישה פרטיים

שיעורי גלישה פרטיים עם מדריך למתחילים ומתקדמים
למידע נוסף

קורסי גלישה לבוגרים

קורסי גלישה קבוצתיים למתחילים ומתקדמים בכל הגילאים
למידע נוסף

טיולי גלישה

טיולי גלישה מאורגנים וחוויתיים ברחבי העולם
למידע נוסף