קורס גלישת גלים

גלישת גלים הוא ענף ספורט אתגרי, נרחב ופופולרי ברחבי העולם. כשאנחנו  מדברים על קורס גלישת גלים אנחנו מדברים על לימוד מקצועי של הספורט המבוקש בעולם בכלל, ובישראל בפרט כאשר יש ללמוד אותו באופן מקצועי בלבד, ובליווי מדריכים מקצועיים ומוסמכים.

יש לכך מספר סיבות עיקריות וחשוב להכירן על מנת שתוכלו לקבל את מירב התוצאות המקסימליות מהלימוד בקורס בין אם אתם נערים, ילדים, או בגירים.

תעלו על הגל הנכון

לא כולם מודעים ליתרונות המדהימים שיש לקורס גלישת גלים. המומחים שלנו מטעם גלים בית הספר לגלישה שמחים לספר לכם איך גלישה בים תוכל לשנות לכם את החיים ולאפשר לכם ליהנות מיכולות גופניות איכותיות, לצד חיים חברתיים טובים יותר ונפש רגועה.

החיוך שלכם הוא המטרה שלנו – בואו לגלוש איתנו!

היות ומדובר גם בענף ספורט מאד פופולרי בתחום הספורט האתגרי אנחנו למדים שאותו קורס גלישת גלים הוא לא רק יציבות על הגלשן, אלא ממש שיפור הכושר הגופני שלנו, לצד פיתוח יכולות נוספות.

כשאתם מתחילים קורס גלישת גלים אתם מתחילים לשפר את שיווי המשקל שלכם, מחזקים את היציבה, מחזקים את עמוד שדרה ומשפרים באופן משמעותי את האיזור של סיבולת לב ריאה בפרט והכושר הגופני בכלל.

מעבר לכך, גלישת גלים מלמדת אותנו להתמודד עם סיטואציות לא צפויות, דינמיקה קבוצתית, הנהגה אישית, שליטה וקוארדינציה. כל אלו לצד חוויות חברתיות מאתגרות וסיוע לאחר. תחום הים הוא תחום מסוכן אך ורק אם לא לומדים מאנשי המקצוע הטובים ביותר להתמודד עם סיטואציות שאינן צפויות או מקרי חירום. על מנת שהים לא יהפוך למסוכן עבורנו, יש ללמוד אך ורק מהטובים ביותר ולוודא שאלו אכן מוסמכים ובעלי ידע בעזרה ראשונה והתמודדות עם כל סכנות הים.

מה קורה בפועל בקורס?

לפני הכל חשוב לציין שלא מדובר בקורסים שהם לקהל צעיר בלבד או ילדים אלא גם לאנשים בגירים שמחפשים לשפר את הכושר הגופני שלהם ולהכנס אל תחום הספורט האתגרי בים. זהו ענף ספורט הנחשב לספורט אתגרי, ומשחרר המון אדרנלין. הוא מחזק את הגוף, מייצב את העמידה, מעלה את הביטחון העצמי ומלמד שעור טוב על שליטה. עיסוק מתמיד באמצעות קורס גלישת גלים תורם לנו בכל צורה ואופן אפשריים החל מהגוף ועד לנפש.

אם אתם אוהבים את הים, אוהבים ספורט אתגרי, לא מפחדים מהמים ומחפשים את האדרנלין היומיומי, ללא ספק קורס גלישת גלים הוא הקורס בשבילכם. הלימוד מתקיים בקבוצות קטנות המאפשרות קבלת יחס אישי לכל תלמיד ותלמידה וליווי מקצועי ללא דופי. הקורסים כוללים גם תוכן תיאורטי וגם תוכן מעשי החל מהיכרות מלאה עם הגלשנים ועד לתנוחות ביבשה, ולימוד במים כאשר כל התהליכים נעשים באופן איטי, איכותי, ובהתאם לקצב התלמידים.

ברוב הקורסים ישנה התאמה אישית של הגלשן לתלמידים ולימוד טכניקות של גלישה, חתירה, גלישה בעמידה, גלישה בשכיבה, למידה מדוקדקת ומדויקת של כללי הבטיחות וגם התמודדות במצבים מסוכנים. בוגרי הקורס בגילאים הבגירים יהיו כשירים גם לעסוק בספורט זה באופן עצמאי, ואם ירצו להמשיך ולשלב את הספורט כמקצוע יוכלו להתקדם אל קורסים מקצועיים להדרכה מקצועית.

קורס גלישת גלים – שאלות ותשובות

היכן לומדים?

מוסדות לימוד עבור קורס גלישת גלים יש לא מעט, אך החשוב הוא לוודא שאכן מוסדות הלימוד הללו מוסמכים והצוות עבר את כל ההדרכות המקצועיות הנדרשות.

כמה זמן הקורסים נמשכים?

זהו פרמטר משתנה היות ומשך הקורס קשור לסוג הקורס, לכמות התלמידים ולקצב התלמידים. הקורס יכול להימשך 6 שעורים, ויכול להימשך גם 8 שעורים. כאמור, זה אינדיבידואלי מאד.

למי מתאים הקורס?

קהל היעד מתאים לילדים החל מגיל 7 כאשר יש בסיס של ידע בסיסי וכללי של שחייה. ועד למבוגרים. תנאי הקבלה מעבר לידע הבסיסי בשחייה הם מצב בריאותי תקין ואם יש ספק, תמיד רצוי ואפשר להתייעץ עם רופא המשפחה.

האם אפשר לעסוק בגלישת גלים באופן מקצועי?

לא מעט תלמידים שהחלו כילדים לגלוש באמצעות קורס גלישת גלים המשיכו בכך למשך כל החיים והפכו את הספורט האתגרי לתחביב, ומתחביב למקצוע. עם הזמן אפשר להעשיר את הידע בקורסים מקצועיים נוספים הקשורים לאקסטרים בספורט הימי ויש גם אפשרות להשתתף בתחרויות קבוצתיות בנוסף לשאר הקורסים.

רוצים לדעת עוד?

קייטנות גלישה לילדים

קייטנות גלישה בחופשות הקיץ והחגים חוויה של פעם בחיים
למידע נוסף

השכרת ציוד גלישה

השכרת ציוד גלישה: גלשנים, סאפ, אביזרי גלישה וחליפות גלישה
למידע נוסף

חוגי גלישה לילדים

חוגי גלישה שנתיים בקבוצות קטנות לכל הרמות
למידע נוסף

שיעורי גלישה פרטיים

שיעורי גלישה פרטיים עם מדריך למתחילים ומתקדמים
למידע נוסף

קורסי גלישה לבוגרים

קורסי גלישה קבוצתיים למתחילים ומתקדמים בכל הגילאים
למידע נוסף

טיולי גלישה

טיולי גלישה מאורגנים וחוויתיים ברחבי העולם
למידע נוסף