קייטנות גלישה

קייטנות הגלישה של גלים בית הספר לגלישה מציעות לילדכם חוויה בלתי נשכחת בה הילד לומד להכיר את הים ואת עצמו,
עובר חוויה של העצמה והתפתחות, מכיר חברים חדשים וזוכה להרבה הנאה וחופש.

מיקום הקייטנה

קייטנת הגלישה מועברת בחוף גורדון בתל אביב. חוף בעל שובר גלים אשר מאפשר למידה רגועה ובטוחה ומעניק תנאים אופטימליים הן למתחילים והן למתקדמים.

תאריכים ושעות

קייטנות הגלישה מתקיימות במהלך החופש הגדול (21/06-31/08) ובכל חופשות החגים.
בימים ראשון עד חמישי | בשעות הבוקר 08:30-13:00 ובשעות הצהריים 14:00-18:00.

גילאים ורמות

הקייטנות מתאימות לילדים בכל רמות הגלישה בגילאי 7-17. כל שנדרש הוא ידע בסיסי בשחייה ורצון לבוא ללמוד לגלוש וליהנות.
החלוקה לקבוצות לפי גיל ורמה.

מדיניות ביטולים

שריון המקום לקייטנה יתבצע במעמד התשלום. במקרה של ביטול לא יוחזרו דמי הרשמה בסך 300 שקלים.

למה כדאי להרשם לקייטנת גלישה בגלים?

יחס מדריכים לחניכים

אנו מקפידים על יחס של מדריך לכל חמישה ילדים כך שהילדים בהשגחה מתמדת במים ובחוף. יחס זה בין מדריכים לילדים מאפשר למדריכים להעניק לילדים יחס אישי וללוות אותם באופן צמוד לכל אורך הקייטנה.

קייטנת גלישה עם בטיחות

חשוב לדעת שבית הספר לגלישה גלים שומר על כל כללי הבטיחות. צוות המדריכים הינו צוות מנוסה בעל ניסיון רב בתחום. מוכשר על ידי ארגון הגלישה הארצי ומכון וינגייט לספורטאים.

כלים לחיים

קייטנת הגלישה מוציאה את הילד מחוץ למסגרת הפורמלית ונותנות לו לחוות חוויה ייחודית הרחק מהמסכים. להתמודד עם הים ומול פחדים ולהגיע לגבהים חדשים. הגלישה משפרת ביטחון עצמי, כושר גופני ומקנה הבנה נרחבת של הים בתנאים השונים.

ציוד גלישה

הציוד בגלים חדיש ומתקדם ומהווה חלק בלתי נפרד מהשמירה על בטיחות הילדים בקייטנת הגלישה.

חכמים בשמש

בית הספר לגלישה גלים בתל אביב מעניק לילדי הקייטנה ביגוד גלישה המגן על הילדים מפני השמש. במהלך הקייטנה הילדים יעשו הפסקות בצל לצורך התרעננות, אכילה ומריחת קרם הגנה. צוות המדריכים מקפיד על שתייה מרובה.

רוצים להמשיך לגלוש לאחר הקייטנה?

מסיימי קייטנת הגלישה שהתאהבו בים ובגלישה ורוצים להמשיך לגלוש בצורה קבועה ובטוחה, מוזמנים להצטרף אל חוג הגלישה השנתי שלנו, לכל הרמות והגילאים.

החיוך שלכם הוא המטרה שלנו – בואו לגלוש איתנו!

מידע נוסף על קייטנת גלישת גלים

כשאתם מחפשים פתרונות לחופש הגדול וחופשים ארוכים אחרים, אתם לא רוצים סתם מקום שבו הילד יעביר את הזמן. רוב ההורים מכוונים לחוויה משמעותית כמו למשל למידה או היכרות עם תחום עניין חדש, ואם אפשר אז גם פעילות ספורטיבית על הדרך. קייטנת גלישה בבית הספר "גלים" היא בדיוק כל הדברים הללו. גם חוויה עם חברים בים ובאוויר הפתוח, גם אתגר פיזי ומנטלי מצוין לילדים וגם הזדמנות ללמוד ערכים חשובים דרך הגלישה. מיד נסביר מה היתרונות של קייטנת גלישה אצלנו. רגע לפני אנחנו רוצים להזכיר שאתם מוזמנים לפנות אלינו בכל שלב ולכל שאלה.

מה נותנת קייטנת גלישה לילדים?

אז קודם כל בואו ננסה להבין למה דווקא קייטנת גלישה. כמו שאמרנו, מעבר לחוויה המיוחדת של הים והאוויר הפתוח, קייטנת גלישת גלים היא מסגרת שתורמת לילדים בשלושה מישורים:

1. שיפור היציבה, חיזוק השרירים ועמוד השדרה
לגלישה יש לא מעט אלמנטים גופניים חשובים. היא מחזקת את השרירים אצל ילדים, תורמת לשיפור שיווי המשקל ומחזקת את סיבולת הלב-ריאה.

2. חיזוק מנטלי
גלישה זה ספורט שמחזק את הביטחון העצמי, תורם לתחושת מסוגלות ובונה אצל הילדים את הרצון להצליח ולעמוד באתגרים.

3. דינמיקה קבוצתית
קייטנת גלישה היא חוויה קבוצתית מגבשת. כל תלמיד לומד איך לגלוש לבד ובאופן עצמאי, וכן כיצד גולשים בקבוצה או בזוגות. מעודד את הילדים לשיתופיות, מנהיגות והובלה.

למי זה מתאים?

קייטנת גלישה מתאימה מגיל שבע ומעלה לילדים שאוהבים פעילות פיזית ומתחברים לים ולמים (מתאים גם למי שעדיין לא בטוח ורוצה לנסות). הגלשן מותאם באופן אישי לכל תלמיד וכך הציוד הנלווה והביגוד.
שימו לב שכישורי שחייה בסיסיים הם הכרחיים.

שומרים על הילדים שלכם

המדריכים שלנו הם מנוסים וותיקים בתחום. מעבר להיכרות מעמיקה עם הים ותנאי הגלישה, כל מדריך יודע להגיש עזרה ראשונה ולהתמודד עם מצבים לא צפויים או מסוכנים. מעבר לכך כל שיעור מותאם לתנאי הים ביום הנתון.

קייטנת גלישה בבית הספר גלים: כך זה עובד

כמובן שלא מתחילים ישר בכניסה למים, השיעורים הראשונים מוקדשים ללימוד תיאורטי של יסודות הגלישה – תדרוך ותרגול בטיחות בגלישה, הגלשן ככלי עזר מציל חיים, סוגי גלשנים שונים, הבנה של תנאי הים, למידת תנאי הגלישה האופטימליים ועוד. רק לאחר מכן, תתאפשר הכניסה למים עם מדריך מקצועי. במים לומדים את הפרקטיקה החל מיסודות הגלישה ועד לשלבים מתקדמים כולל: חתירה נכונה, קריאה ותפיסה של גל, מעבר לישיבה, עמידה על הגלשן ועוד.

איפה זה קורה ומתי?

קייטנות הגלישה מתקיימות בחופשות החגים ובחופש הגדול . מבחינת השעות יש שתי אפשרויות – בשעות הבוקר 08:30-13:00 או בשעות הצהריים 14:00-18:00. כל הקייטנות שלנו מועברות בחוף גורדון שבתל אביב. בתחילת הקייטנה נתאים גלשן וציוד נלווה באופן אישי לכל ילד.

זה הזמן להעניק לילדים שלכם את מתנת הגלישה

ילדים שיאהבו את הענף הזה ויבחרו להמשיך איתו זוכים בעצם למתנה גדולה לכל החיים. גלישה זה ספורט מצוין שעוזר לנו לשמור על גוף בריא ועל נפש רגועה ומאוזנת. במשך השנים ראינו הרבה מאד גולשים, חלקם אפילו התחילו את הדרך שלהם עם קייטנת גלישה אצלנו. זה הזמן להעניק את החוויה המיוחדת הזו גם לילדים שלכם. רוצים לשמוע עוד? צרו קשר עוד היום ונשמח לעזור.

 

להתראות במים,
צוות גלים