קייטנת גלישה לילדים – לעבור את הקיץ בקלילות

אנחנו יודעים עד כמה אתם מחפשים מסגרת נוחה ובטוחה לילדים בזמן החופש הגדול. ואין סיטואציה מרגיעה מזו, אתם מגיעים לעבודה ויודעים שלילדים יש עיסוק בטוח, מעניין, מאתגר וגם כזה שמוציא מספיק אנרגיות וגורם להנאה. 

אחד הפתרונות היותר פרקטיים ואיכותיים לחופש הגדול, ולא רק, אלא גם לחופשים אחרים הוא קייטנת גלישה המכוונת לחוויה מאתגרת ומשמעותית של למידה והיכרות עם עולם הים. אם התלבטתם, אנחנו כאן כדי לספר לכם עד כמה הקייטנה תהיה טובה עבורכם.

קייטנת גלישה לילדים עם ערך אמיתי

חשוב לנו להסביר לכם למה דווקא קייטנת גלישה יכולה להיות ייחודית ומעניינת עבור הילדים שלכם, אך אצלנו במסגרת גלים בית הספר לגלישה יש יתרונות נוספים שחשוב לנו לספר עליהם בנושא זה:

חיזוק הגוף
מעבר לכושר גופני נהדר שמתפתח באמצעות קייטנת גלישה ישנו אלמנט מדהים של שיפור היציבה, דגש על שיווי המשקל, חיזוק עמוד השדרה וחיזוק השרירים. 

פיתוח חברתי
קייטנת גלישה היא חוויה מגבשת וקבוצתית המאפשרת לילדים לחוות חוויות מאתגרות ומרגשות עם עוד ילדים נוספים. כמו כל חוויה כזאת, היא מאפשרת לנו ליהנות מיצירת חברויות משמעותיות, לעיתים לכל החיים. 

טוב לנפש
חוגים, קייטנות, ספורט ובטח בשילוב של דינמיקה קבוצתית טובים לנפש. אלו בדיוק הסיטואציות שבהן אנחנו מביטים למעלה ואומרים תודה על כל הטוב שיש לנו, כשהנפש מקבלת את המזון החברתי והמנטלי שלה. גם באמצעות גלישה בים. 

למי מתאים קייטנת גלישה?

קייטנת גלישה מתאימה מגיל 7, ולילדים המתחברים אל פעילות פיזית ואוהבים את הים והמים. קייטנת הגלישה גם מתאימה לילדים המהססים ומעוניינים בכל זאת לנסות את הגלישה בים, אך חשוב לדעת שכישורי שחייה בסיסיים הם תנאי לקייטנה.  

הגלשנים מותאמים באופן אישי לכל תלמיד ותלמיד, וכמובן גם הביגוד והציוד הנלווה לקייטנה והמדריכים שלנו הם בעלי וותק ונסיון ומהטובים בתחומם. 

מעבר לכך שהצוות והמדריכים מכירים היטב את תנאי הים ואת תנאי הגלישה, כולנו יודעים ובעלי נסיון בהגשת עזרה ראשונה ובהתמודדות עם מצבי חירום או מצבים מסוכנים. כך שאתם יכולים בלב שקט להביא את הילדים לקייטנה וליהנות בעצמכם מהסרת דאגות, והנאה שהילדים חווים חוויה מרגשת ומאתגרת. 

אתם מעניקים לילדים שלכם מתנה

זה ידוע שאנחנו ההורים יצרני זכרונות, וכשאנחנו מאפשרים לילדים המתוקים שלנו לחוות חוויות מרגשות אנחנו מעניקים להם מתנה. 

המתנה היא לא רק החוויה והזכרונות, אלא מתנה פרקטית בכך שאנחנו רושמים את הילדים לקייטנת גלישה. אנחנו מאפשרים להם לחזק את הגוף, לחזק את היציבה, לחזק את הנפש וליצור חברויות חדשות. 

ילדים המתחברים לים ולמים יכולים לפתח את הענף באופן אישי ולהמשיך עמו לכל החיים, לבנות לעצמם מסלול ספורט שמסייע לשמור על נפש רגועה, מאוזנת ועל גוף בריא. להעניק לילדים שלכם חיים בריאים גם מנטלית וגם פיזית, זו מתנה נפלאה. 

מידע נוסף לגולשים