קייטנת גלישה תל אביב – כל מה שחשוב שתדעו

חיפוש מסגרת נוחה ובטוחה עבור קייטנה לילדים בחופש הגדול, או בחופשים ארוכים בכלל היא סיטואציה מאד חשובה וגם מורכבת.

ללכת לעבודה כשאתם יודעים שהילדים שלכם נמצאים בידיים בטוחות, יש להם עיסוק מתאים והם נהנים וחווים חויות עם ערכים, אין דבר טוב מזה. לכן, כשאתם מחפשים קייטנה לילדים, ללא ספק קייטנת גלישה תל אביב הוא אחד המקומות המרכזיים למצוא בהם קייטנה מתאימה.

קייטנת גלישה תל אביב היא המקום שלכם

קייטנת גלישה היא פתרון נוח ואיכותי הרבה יותר מכל סגנון אחר של קייטנות שכולנו כבר מכירים. היא ייחודית, מעניינת, מאתגרת ומעניקה ערכים ויתרונות שאין במקומות רבים:

יציבה וחיזוק

קייטנת גלישה תלמד את הילדים ובני הנוער לשפר את היציבה, לשפר את שיווי המשקל, לחזק את עמוד השדרה ולחזק את השרירים. כל זאת לצד שיפור הכושר הגופני ועבודה ממוקדת על סיבולת לב ריאה.

דינמיקה קבוצתית

קייטנת גלישה היא חוויה נפלאה ומגבשת, חוויות משותפות ומאתגרות שחווים ביחד ויוצרים חברויות מיוחדות וחזקות, עם זכרונות נהדרים לכל החיים.

נפש רגועה ושלווה

קייטנות בכלל, וקייטנות ספורט בכלל בשילוב קבוצות וחוויות קבוצתיות היא דרך נפלאה לנפש רגועה ושלווה. הנפש חייבת חברה, אתגרים, ושילוב של שני אלו מביא לתוצאה נהדרת שבסופה, הגוף והנפש מתחברים לשלמות אחת.

קייטנת גלישה – למי היא מתאימה?

כשאתם מחפשים קייטנת גלישה תל אביב או כל מקום אחר חשוב באמת לדעת למי היא מתאימה. לכן חשוב לקחת בחשבון שהקייטנה מתאימה לילדים מגיל שבע, בעיקר אלו שמתחברים אל הים, אל המים ואוהבים פעילות גופנית. כמו כן, תנאי בסיסי הוא בריאות תקינה וכישורי שחייה בסיסיים.

הצוות המקצועי ב – גלים בית הספר לגלישה מאמין שלימוד גלישה בין אם קייטנת גלישה תל אביב לילדים או נערים ובין אם קורס גלישה לבגירים מחייב מקצועיות ברמה גבוהה.

הצוות, המדריכים וכל האמונים על האימון והלימוד מכירים היטב את הים, את תנאי המים, את תנאי הגלישה ובעלי נסיון וותק והסמכה רשמית להגשת עזרה ראשונה בהתמודדות עם מצבי חירום. או עם מצבים מסוכנים אלו ואחרים.

אתם יכולים להמשיך בשגרה שלכם בחופשים הארוכים, ואנחנו נדאג שהילדים שלכם יהיו רגועים, שמחים, שלווים ומאושרים. והכי חשוב, בטוחים.

בואו נייצר זכרונות עם ערך, ביחד

כשאתם מעניקים לילדים שלכם קייטנת גלישה אתם מעניקים להם, ולעצמכם מתנה. גלישת גלים בים היא לא רק מתנה או קורס קצר. אלא פעילות עם ערך אמיתי לחיים שהולכת לשנות את כל ההתבוננות במגוון של מצבים.

כשהילדים שלכם לומדים להתמודד עם מצבים בהם יש דינמיקה קבוצתית, לדעת לקבל החלטות מהירות, לפעול מתוך תחושת שליחות. ולפני הכל לדעת לשים את הבטיחות שלהם, ושל חבריהם אתם יודעים שהם מקבלים ערכים שונים לחיים. הם על הגל הנכון.

מידע נוסף לגולשים