שיעורי גלישה תל אביב

אם אתם כאן וקוראים את המילים הללו אתם כנראה מתעניינים או בוחנים אופציה להירשם אל שיעורי גלישה וזוהי החלטה נכונה מאד.
שיעורי גלישה תל אביב או בכל מקום אחר במרכז הם אופציה נפלאה לשיפור הכושר הגופני, חיזוק היציבה ובכלל הנאה רבה גם לנפש, ולא רק לגוף.

איפה מוצאים שעורי גלישה איכותיים? למה חשוב שיהיה צוות מקצועי ומיומן המלווה אתכם? ותוך כמה זמן כבר תהפכו לגולשים מקצועיים? כמה רגעים וכבר תדעו את הכל.

החיוך שלכם הוא המטרה שלנו – בואו לגלוש איתנו!

שיעורי גלישה תל אביב והסביבה – כולם יכולים

גלישה בגלי הים הוא ספורט פופולרי ומהנה ברחבי העולם שכולם נהנים ממנו לתקופות ועל פי עונות השנה. למעשה, אפשר גם להבין למה. כי אין דבר יותר נעים מלהעביר את הקיץ הלוהט בין גלי הים הקרירים והמצננים. לים יש יכולת לחבר את הגוף ואת הנפש, להעניק לנו את העוצמה והקוארדינציה שאנחנו צריכים כדי להמשיך ולהתנהל גם בחיים מחוץ למים ולהרגיש שאנחנו על הגל בכל רגע אפשרי, גם כשאנחנו לא בים.

שיעורי גלישה תל אביב והמרכז קיימים למגוון של גילאים, ולאוכלוסייה מגוונת. בין אם אתם ילדים ובין אם אתם נוער ובגירים. כיום באמצעות צוות מקצועי, מיומן, מוסמך ובעל מספיק נסיון וותק תוכלו להפוך לגולשים איכותיים ולהכניס את עולם המים אל חיי היומיום שלכם בהווה, ובעתיד.

5 טיפים לגולשים מתחילים

הצוות שלנו ב – גלים בית הספר לגלישה יודע עד כמה תחושת הביטחון חשובה לכם, ובצדק. שיעורי גלישה תל אביב וסביבת המרכז או כל מקום אחר בארץ מאפשרים לכם לקבל את כל הכלים המתאימים לגלישה מושלמת. ולכן אנחנו שמחים להעניק לכם מספר טיפים לגולשים המתחילים שמעוניינים לשלב בהרמוניה מופלאה את המרחב הימי בחיי היומיום והשגרה:

1. להתאמן להצלחה

אנחנו לא מצפים מכם להיות מושלמים כבר על השעור הראשון, וגם אתם בטח לא מצפים מעצמכם ובצדק. אך חשוב לדעת שכמו כל דבר בחיים, אימון מביא להצלחה מרובה. ולכן כדי להשתפר ולהתקדם בעולם הגלישה חשוב להמשיך ולעשות שיעורי גלישה תל אביב או בכל מיקום אחר על מנת להשתפר כמה שיותר, ולהצליח.

2. ללמוד אצל הטובים ביותר

אם החלטתם ללמוד שיעורי גלישה תל אביב או שיעורי גלישה בכל חוף ים אחר בארץ עשו זאת אצל הטובים ביותר. אל תלמדו אצל חברים, עם חברים, עם בני משפחה או באמצעות סבא או אבא של מישהו. גלישה בים יש ללמוד אצל המקצוענים. צוות מומחה מוסמך, צוות שגם יודע להתמודד עם מצבי סכנה לא צפויים וכמובן להעניק גם עזרה ראשונה במידת הצורך. ליווי של מדריך מקצועי יעניק לכם את כל הכלים שאתם צריכים על מנת להתמודד במרחב הימי גם כאשר כבר תהיו בסיום הקורס.

3. לגלוש עם אנשים מנוסים מכם

ממש בהמשך ישיר לטיפ שנתנו לכם מעלה, כאשר אתם כבר מסיימים קורס שיעורי גלישה תל אביב דאגו לגלוש עם אנשים מנוסים מכם עד שתתפסו יותר ביטחון ועצמאות. אל תצאו ישר למים לבד, גלישה בזוגות בכלל ועם גולשים מנוסים מכם בפרט מביאה להתמודדות איכותית יותר, ובכלל גלישה מהנה יותר גם ברמה החברתית ולאו דווקא ברמה הפיזית. ובכלל, אתם יודעים, תמיד יש לנו ממי ללמוד גם אם אנחנו המומחים בתחומנו.

4. בחירת גלשן ברמה אישית

כמו הרבה דברים בחיים שאנחנו בוחרים ומתאימים אישית, גם גלשנים במהלך קורס שיעורי גלישה תל אביב מומלץ ואף רצוי לבחור ברמה אישית ובהתאמה אישית. כשאתם בוחרים גלשן שמתאים ליכולות שלכם, למידות שלכם וגם לרמת הגלישה שלכם אתם מרימים את עצמכם רמה אחת יותר, כי הגלישה שלכם תהיה איכותית וקלה יותר. כמו רץ שבוחר את נעלי הריצה שלו בהתאמה אישית המובילות אותו להצלחה, גם הגלשן שלכם כאשר הוא מותאם אישית יביא אתכם להצלחה המרבית.

5. לא לקפוץ גבוה מדי, תרתי משמע

בין אם אתם גולשים מתחילים ובין אם לא, לקפוץ גבוה מדי מעל הרמה המתאימה לכם יכולים להביא לכם לנזקים משמעותיים שיגרמו לכם פשוט להפסק לגלוש. חשוב להכיר את תנאי הים, את הגלים, ולהבין מהי הרמה המתאימה לכם. אם אתם רואים שתנאי הים באותו רגע לא מתאימים לכם, אל תקפצו גבוה מדי, ואל תקפצו מהר מדי למים. קורס שיעורי גלישה תל אביב יאפשר לכם לדעת בדיוק מהי הרמה שלכם. כאשר יש לכם את הליווי המקצועי הנכון החל מלימודי בסיס מתאימים הכל פשוט יצליח וירגיש אחרת. בחירת אנשי המקצוע המתאימים והקשבה לגוף ולנפש שלכם יביאו אתכם לשילוב מושלם להצלחה.

רוצים לדעת עוד?

קייטנות גלישה לילדים

קייטנות גלישה בחופשות הקיץ והחגים חוויה של פעם בחיים
למידע נוסף

השכרת ציוד גלישה

השכרת ציוד גלישה: גלשנים, סאפ, אביזרי גלישה וחליפות גלישה
למידע נוסף

חוגי גלישה לילדים

חוגי גלישה שנתיים בקבוצות קטנות לכל הרמות
למידע נוסף

שיעורי גלישה פרטיים

שיעורי גלישה פרטיים עם מדריך למתחילים ומתקדמים
למידע נוסף

קורסי גלישה לבוגרים

קורסי גלישה קבוצתיים למתחילים ומתקדמים בכל הגילאים
למידע נוסף

טיולי גלישה

טיולי גלישה מאורגנים וחוויתיים ברחבי העולם
למידע נוסף