שיעורי גלישה

יש לא מעט אנשים שהיו רוצים ללמוד תחום או להיכנס לתחביב מסוים, ונמנעים מכך בשל תנאי הלימוד. לא לכולם מתאים להצטרף לקבוצה עם תלמידים אחרים, ולעתים היו מעדיפים דווקא לקבל את מלוא תשומת הלב וההסבר מהמדריך. מסיבה זו, גלים בית הספר לגלישה יצר את האפשרות ללמוד שיעורי גלישה פרטיים או קבוצתיים על פי בחירה, וכך ליהנות מלימודים בתנאים האופטימליים ביותר באופן אינדיבידואלי.

החיוך שלכם הוא המטרה שלנו – בואו לגלוש איתנו!

הכל על שיעורי גלישה פרטיים

הגלישה היא תחביב נהדר המשלב כושר גופני לצד פיתוח ריכוז ויכולת פתירת בעיות, קריאה של הים ובחירת אופן הפעולה המתאים ביותר למצב. במסגרת שיעורי גלישה נלמד כיצד לפתח את כל היכולות הללו על הצד הטוב ביותר, ולהגיע בפעם הראשונה לים עם כל הכלים הנדרשים בכדי להצליח לגלוש, תוך זמן קצר! אז למה דווקא שיעורים פרטיים?

ליווי פרטי וצמוד 

היתרון הגדול ביותר של שיעורי גלישה פרטיים טמון בעובדה שהם, פשוט מאוד, פרטיים! רק התלמיד והמדריך, אחד על אחד. כך, מתקבל מענה על כל השאלות ותהיות, כל אי-הדקויות מטופלות ומקבלות דיוק כמה שיותר מהר ועל הצד הטוב ביותר. כשהולכים על שיעורים פרטיים – בכל תחום שהוא, לרוב הרבה יותר קל ויעיל ללמוד.

להתקדם בקצב אישי 

לא כולם מוכנים לקפוץ למים כבר בשיעור הראשון. לעתים זקוקים ליותר חיזוקים ובירורים של החומר התיאורטי, וזה ממש בסדר. בדיוק בגלל זה, שיעורים פרטיים הם מומלצים במיוחד וכל תלמיד יוכל להתקדם בקצב שלו, ולהיכנס למים בזמן המדויק ביותר לו.

בטיחות ברמה גבוהה 

יש משהו מרגש ואפילו מעט מפחיד בלהיכנס בפעם הראשונה למים, ולהתנסות בפעילות ספורטיבית ייחודית שכמותה לא ניסיתם מעולם. מפאת התנאים וחוסר הידע, חשוב אף יותר שהדבר יתבצע על הצד המקצועי והבטוח ביותר. הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא להגיע אל שיעורי גלישה אחד על אחד עם מדריך בעל וותק וניסיון, שילווה אתכם צעד אחר צעד אל תוך המים. חוב לציין שעל אף הליווי, על התלמידים להחזיק בכישורי שחייה בסיסיים.

מכירים את התחום מקרוב 

הרבה לפני שנכנסים למים, יתחיל השיעור בתיאוריה קצרה אודות יסודות הגלישה. נכון שאתם כבר להוטים להיכנס למים, אבל חשוב להבין את הים לפני שקופצים לתוכו – ללמוד לזהות את מצב הגלים, איפה הכי נכון לגלוש, ועוד. הכניסה למים תיקבע על פי שיקול דעת המדריך ובהתאם לתנאי הים וההתקדמות שלכם. רק כשהתנאים אופטימליים, תורשו להיכנס למים. הלימודים עצמם מתקיימים בחוף גורדון בתל אביב, בחוף המאופיין בתנאים נוחים ללמידה – עם שובר גלים ולא רחוק מהחוף.

ציוד למידה 

גלים בית הספר לגלישה מחזיק לא רק בסביבת לימודים מעולה, אלא גם בציוד מתקדם ואיכותי. המטרה היא שכל אחד יקבל גלשן המותאם באופן אישי ליכולותיו, לרמה שלו, לנתונים גופניים וכמובן לתנאי הים בכל שיעור מחדש. כך, כל כניסה למים תהיה אופטימלית ואידאלית ותאפשר לתלמיד להפיק את הטוב ביותר מאותה גלישה.

לא סתם אנחנו כל כך אוהבים את הים

בני האדם תמיד נמשכו אל הים; לצאת לגלות הרפתקאות חדשות, או להשתמש בו לצרכי מסחר ונופש וגם פשוט כדי להירגע ולנקות את הראש. מה הפלא שלמדנו ליהנות ממנו גם כענף ספורטיבי? שיעורי גלישה פרטיים או קבוצתיים, הם דרך נפלאה להיחשף ליתרונות של הים; הוא מרגיע, בריא לנו, מנקה לנו את המחשבה ומעורר השראה. על הדרך, מכיוון שעוסקים בפעילות ספורטיבית, גם הכושר הגופני משתפר פלאים – יתרון נהדר בפני עצמו.

כל אלו יחדיו יוצרים קומבינציה מנצחת של חוויה מהנה וכמעט ממכרת לפי מה שתשמעו מרבים, שכבר גילו את כל היתרונות שפירטנו לעיל. עכשיו, הגיע גם תורכם להצטרף לחגיגה הזו ולהגשים אולי חלום ישן – ללמוד כיצד לעלות גם על הגלים הכי גבוהים ולאפשר לעצמכם להתאחד עם הטבע.

אז למה אתם מחכים? בואו גם אתם לקבוע שיעורי גלישה אצל גלים בית הספר לגלישה ותהיו בטוחים שאתם עומדים ללמוד מהמקצוענים בתחום, בסביבה המקצועית ביותר שתמצאו, ובאחד החופים האהובים והאידאליים ביותר לגלישה בישראל. דברו איתנו, אנחנו מחכים לכם!

רוצים לדעת עוד?

קייטנות גלישה לילדים

קייטנות גלישה בחופשות הקיץ והחגים חוויה של פעם בחיים
למידע נוסף

השכרת ציוד גלישה

השכרת ציוד גלישה: גלשנים, סאפ, אביזרי גלישה וחליפות גלישה
למידע נוסף

חוגי גלישה לילדים

חוגי גלישה שנתיים בקבוצות קטנות לכל הרמות
למידע נוסף

שיעורי גלישה פרטיים

שיעורי גלישה פרטיים עם מדריך למתחילים ומתקדמים
למידע נוסף

קורסי גלישה לבוגרים

קורסי גלישה קבוצתיים למתחילים ומתקדמים בכל הגילאים
למידע נוסף

טיולי גלישה

טיולי גלישה מאורגנים וחוויתיים ברחבי העולם
למידע נוסף