שיעור גלישה פרטי

אם תמיד התבוננתם בגולשים בקנאה והשתוקקתם להיות שם הגיע הזמן שתגשימו את חלומכם ותהיו גם אתם חלק מקהילת הגולשים.
שיעורי גלישה פרטיים מתאימים לכל גולש בכל גיל המעוניין ביחס אישי ובהתקדמות לפי הקצב שלו.
בשיעור הגלישה תכירו את ציוד הגלישה, תלמדו ותתרגלו את הבסיס לגלישה,
לאתר נקודת פתיחה טובה להתחלת הגלישה, כיצד לחתור במים במהירות תוך ניצול נכון של אנרגיה, כיצד להשתלב בבטיחות ובכבוד הדדי עם הגולשים האחרים,
כיצד לבצע מעברים על הגלשן, כיצד לתפוס גל ועוד- הכול בהתאם לגיל הגולש ויכולותיו.

החיוך שלכם הוא המטרה שלנו – בואו לגלוש איתנו!

מידע נוסף על שיעור גלישה פרטי בגלים

הגיע הזמן להגשים את החלום וללמוד גלישה כמו שתמיד רציתם! חשוב לעשות את זה בצורה בטוחה ומקצועית ולכן האפשרות של שיעור גלישה פרטי בהחלט תתאים עבורכם. אנו נשמח להיות אלו שמלווים אתכם ופותחים בפניכם את עולם הגלישה. אתם מוזמנים לפנות אלינו בכל שלב ולשאול כל שאלה. צרו קשר עוד היום ונשמח לתאם לכם הדרכה מקצועית ב"גלים".

מה היתרונות של שיעור גלישה פרטי ולמה דווקא ב"גלים"?

גלישה זה תחביב מעולה שלצד הרבה כיף הוא כולל גם לא מעט יתרונות. הגלישה משפרת את היציבות שלנו, תורמת לחיזוק השרירים ועמוד השדרה, מעודדת את המוח להפריש הורמונים מרגיעים ועושה לא מעט גם בפן המנטלי וחיזוק הביטחון העצמי. אם לא גלשתם מעולם כדאי שתקבעו שיעור גלישה פרטי כדי ללמוד בקצב שלכם. אצלנו "גלים" שיעור גלישה פרטי מאפשר חניכה צמודה וריכוז מוחלט מול כל תלמיד. זוהי הדרך המהירה, הטובה והבטוחה ביותר ללמוד גלישת גלים.

בטיחות לפני הכל

כשאתם עומדים להיכנס למים סוערים ולהתנסות בפעילות פיזית שעדיין לא הכרתם, חשוב שזה יעשה בצורה הבטוחה והמקצועית ביותר. שיעור גלישה פרטי חייבים ללמוד אך ורק עם מדריך מקצועי שמכיר את כל כללי הבטיחות ויודע לחלץ תלמידים במצבים של קושי. אצלנו בבית הספר כל שיעור גלישה פרטי , בכל דרגת קושי ובכל סגנון שהוא, מתקיים אך ורק בהדרכת מדריכים מוסמכים ומנוסים. נקודה חשובה – כישורי שחייה בסיסיים חובה!

מהלך השיעור

עוד לפני שנכנסים למים המדריך מתחיל בחלק עיוני קצר ומסביר על יסודות הגלישה. ממש עוד רגע נכנסים, אבל שניה לפני חשוב גם לרכוש הבנה בסיסית של תנאי הים – מתי ואיפה כדאי לגלוש (אם בכלל). אחרי שעברנו על הדברים האלה אפשר לקפוץ למים. השיעור הראשון שבו מתוכננת כניסה למים ייקבע על ידי המדריך רק כשיש תנאים אופטימליים לגלישה.
אפשר להתחיל עם שיעורי גלישה פרטיים כבר בגיל שבע, וכל עוד לא מדובר במצב גופני/רפואי חריג שלא מאפשר זאת, ניתן ללמוד גלישה בכל גיל מכאן ואילך. השיעורים יתקיימו בחוף גורדון בתל אביב. חוף עם שובר גלים ותנאים נוחים ללמידה, במיוחד למתחילים וילדים.

עם איזה גלשן נלמד ואיזה עוד ציוד נקבל?

במסגרת שיעור גלישה פרטי אצלנו תקבלו גלשן שמותאם לכם באופן אישי. הגלשן נבחר בהתאם לנתונים של כל תלמיד (גיל, משקל וכו׳) ובהתאם לתנאי הים בכל שיעור. בנוסף תקבלו ציוד מלא הכולל חליפת גלישה בחורף וחולצת גלישה בקיץ.

כמה זה עולה?

האפשרות הראשונה היא שיעור גלישה פרטי של שעה שעלותו 200 שקלים ואפשר גם ללכת על שיעור כפול של שעתיים בעלות של 350 שקלים. אם אתם רוצים לקבוע יותר משיעור או שניים יש לנו גם חבילות משתלמות של שיעורי גלישה פרטיים או קבוצתיים הכוללות גם בונוס.
ישנם שני סוגים של חבילות לימוד:

הקורס מתבצע במסגרת פרטית עם מיטב המדריכים שלנו, והוא מורכב
מכרטיסייה של חמישה מפגשים שניתן לנצל במשך שנה מיום הרכישה.
*את השיעורים ניתן לקבוע בהתראה של 3 ימים מראש מול המשרד.

פרטים נוספים דרך הלינק: https://tazman.co.il/f/galimTA/Privatecourses

ישנם שני סוגים של חבילות קורס לימוד:

 חבילת גלישה חמישה שיעורים (כל שיעור שעה) ובנוסף 5 שעות של השכרת ציוד גלישה לכל משתתף:
שיעור פרטי – 1,000 ש״ח
שיעור זוגי – 1,750 ש״ח לזוג
שיעור לשלושה – 2,250 ש״ח לקבוצה
שיעור לארבעה – 2,500 ש״ח לקבוצה

חבילת גלישה דאבל
חמישה שיעורים כפולים (כל שיעור שעתיים) ובנוסף 10 שעות של השכרת ציוד גלישה לכל משתתף:
שיעור פרטי – 1,750 ש״ח
שיעור זוגי – 3,000 ש״ח לזוג
שיעור לשלושה – 4,000 ש״ח לקבוצה
שיעור לארבעה – 4,500 ש״ח לקבוצה

בשורה התחתונה

אז בסופו של דבר, אם אתם מחפשים בית ספר מקצועי וטוב באמת ללמוד בו שיעור גלישה פרטי או קבוצתי, כזה שיודע לשים דגש גם על הבטיחות, אבל גם על ההנאה והחוויה שלכם במהלך השיעורים, הגעתם לגמרי למקום הנכון. אופציה נוספת היא להירשם לקורס גלישה. צרו קשר בהקדם והמדריכים שלנו ישמחו לספר לכם עוד על האפשרויות השונות של שיעור גלישה פרטי, על הניסיון שלנו בתחום וכמובן יעזרו לכם בצעדים הראשונים שלכם בעולם הגלישה. אז שנדבר?

להתראות במים,
צוות גלים