3 סיבות לקחת שיעור גלישה פרטי

בישראל החמימה שלנו גלישת גלים היא דרך נהדרת להעביר את החום הקופח של הקיץ, או פשוט גם ליהנות מעונות המעבר כאשר אלו חמות יתר על המידה.

בתוך כל הסיבות הרבות על למה כדאי ללמוד גלישה עם מדריך פרטי, אנחנו ב – גלים בית הספר לגלישה שמחים לשתף אתכם בכל זאת ב-3 סיבות מרכזיות שיסייעו לכם להחליט.

שיעור גלישה פרטי – זה כדאי

כיף במים

ים, מים קרירים וצוננים ועולם המים המרתק זה כיף. כולם לדעתנו צריכים לנסות לפחות פעם אחת בחייהם גלישת גלים. באמצעות שיעור אחד פרטי תוכלו לגלות אם אתם מתחברים לעולם המים או לא. אם לאחר הנסיון הזה מצאתם לנכון להמשיך, זכינו. גם אנחנו, וגם אתם.

ביטחון

גלישת גלים הוא ספורט אתגרי, רבים שמתחילים גלישת גלים מגיל מאד קטן גם באמצעות שיעור גלישה פרטי ממשיכים עם שעורי הגלישה לאורך שנים רבות, ומפתחים ממנו מקצוע ממשי. ישנם תלמידים שירגישו בנוח עם ליווי פרטי ויקבלו ביטחון גבוה יותר ממה שבלימוד קבוצתי.

חיבור

רבים מאיתנו מרגישים בנוח יותר ללמוד סיטואציות גופניות כאשר מדובר על מדריך אישי ופרטי, ולא בקבוצה. החיבור יותר עמוק, התחושה היא טובה יותר ואנחנו גם מרגישים שאנחנו למדים יותר טוב ובאופן יעיל הרבה יותר.

לימוד קבוצתי או לימוד פרטי – מה ההבדל

אם כבר החלטתם שאתם מעוניינים בשעורי גלישה, ללא ספק זה הזמן להחליט האם אתם מחפשים קבוצה או שיעור גלישה פרטי לצורך הלימוד.

מומלץ לפני הכל להתייעץ עם קולגות, חברים, משפחה או כל מי שאתם סומכים עליהם ויודעים שהם בתחום. תמיד גם אפשר להתקשר אל אנשי המקצוע עצמכם ולשוחח עמם.

חשוב לזכור, לימוד בקבוצה הוא חווייתי באופן אחר ללא שום ספק, ומאד אפקטיבי. יש לכך יתרונות, ויש לכך גם חסרונות.

לימוד פרטי מעניק לכם את היחס הטוב ביותר, המהיר ביותר והיעיל ביותר. הוא מתאים לרוב אל אנשים עם כושר שהוא מעל הממוצע שמבינים היטב ומביאים זאת לפעולה וליישום מהיר. או כמובן לאנשים שפשוט לא מסתדרים עם לימודים בקבוצה או לא מרגישים בנוח בלימוד בקבוצה.

בין אם בחרתם לימוד באמצעות שיעור גלישה פרטי ובין אם בחרתם בקורס בקבוצה חשוב לנו שתדעו שחייב לתרגל. ללא תרגול, לא באמת תוכלו להתקדם בגלישת ים.

איך בוחרים את המדריך הטוב ביותר

בחירת המדריך עבור שעורי גלישה פרטיים צריכה כמובן להיעשות באופן מושכל וחשוב. ובהתאמה אישית. כשאתם כבר מוצאים מדריך טוב באמצעות המלצות וביקורות, חוות דעת אותנטיות וכמובן מאנשים שאתם סומכים עליהם, שוחחו והרגישו את החיבור ביניכם.

אנחנו מאמינים בחיבור עמוק, סבלנות, הבנה והכלה. לימוד גלישה הוא לימוד המצריך סבלנות רבה, ודגש על בטיחות והתאמה ליכולות התלמיד. עם ליווי אישי נכון, תוכלו לתפוס את הגל שלכם, ופשוט לזרום איתו הלאה אל האופק.

מידע נוסף לגולשים