5 סיבות לרשום את הילדים אל קייטנת גלישה בחופש

החופש הגדול מגיע, ואתם כבר מחפשים פתרונות איכותיים ובטוחים לילדים. פתרונות או מסגרות שתוכלו גם להיות רגועים שהילדים נהנים במסגרתן וגם אתם תוכלו לדעת שהם בטוחים, וגם מקבלים ערך אמיתי ולא עוד קייטנת יצירה, או מסגרת שבהם הם יושבים מול מסכים.
פעילויות גופניות לילדים במהלך החופש הגדול ובכלל הן מתנה גדולה, כזו המאפשרת גם פריקת אנרגיה איכותית, וגם מעניקה ערך בריאותי ונפשי תקינים לרוגע, ובריאות. ולכן, קייטנת גלישה היא פתרון מדהים, כך חשוב לנו שגם תדעו למה היא טובה גם ברמה הבטיחותית אצלנו במסגרת גלים בית ספר לגלישה ובכלל. 

אין לכם מה לדאוג

ראשית, נפתח בכך שבישראל הקטנה שלנו רוב עונות השנה הן חמימות ונעימות. אך כשמדובר בקיץ החם שלנו, אין כמו לבלות את הקיץ בחוף הים וליהנות מפעילות קרירה ומרגשת כמו גלישה. אנחנו מתארים לנו שהדבר הראשון שעולה לכם בראש הוא חשש כלשהו לגבי המים, הצוות המלווה והמדריך. איך הילדים יסתדרו בלעדיכם, האם הצוות מספיק מוסמך, האם יש ידע להתמודדות עם מצבים שאינם צפויים ועוד. 

הרשו לנו להסיר דאגה מליבכם, הצוות שלנו מיומן, בעל וותק ונסיון בתחום והמדריכים שלנו הם הטובים בתחומים שעברו הכשרה וקורסים לעזרה ראשונה, ובטח יודעים כיצד להתמודד עם מצבים לא צפויים במהלך הקייטנה. כך שהילדים שלכם בטוחים בידיים שלנו. מעבר לכך, ישנן עוד כמה סיבות שהיינו רוצים שתדעו על מדוע כדאי לכם לרשום את הילדים אל קייטנת גלישה בחופש הגדול, או בחופשים בכלל. 

5 סיבות לתת לילדים מתנה אמיתית של קייטנת גלישה מרגשת

התפתחות חברתית

קייטנת גלישה מאפשרת השתתפות מגיל 7, גיל שבו ההתפתחות החברתית והדינמיקה הקבוצתית מאד מאד חשובים. ברגע שהילדים חווים חוויות מרגשות עם ילדים אחרים, ואת אותן החוויות ישנה התפתחות חברתית משמעותית ואף יצירת חברויות מרגשות. 

זכרונות מרגשים

כל חופש גדול הוא תיבת אוצר לזכרונות נפלאים. חוויה של עולם המים והים בהחלט תאפשר לילדים שלכם להוסיף עוד ועוד זכרונות אל תיבת האוצר הזאת, וזוהי מתנה בפני עצמה. 

פיתוח הכושר הגופני

גילאים צעירים הם גילאים בהם אפשר לפתח כושר גופני נהדר עם הרגלים נכונים והדרכה נכונה. גם בגלישה בים יש אפשרות לסיבולת לב ריאה מפותחים יותר, שיפור חיזוק עמוד השדרה ושיפור היציבות. 

טוב לנפש, טוב לבריאות

זה ידוע שכאשר אנחנו בריאים יותר, הנפש מתפקדת טוב יותר. גם אצל ילדים קטנים זה יכול לבוא לידי ביטוי, כאשר הם מרגישים טוב יותר מבחינה גופנית ובריאים, הנפש רגועה יותר ומאוזנת.

חוויה לכל החיים

אם הילדים מתחברים אל עולם המים והים, הם בהחלט יוכלו לפתח את התחום ולהפוך אותו למסלול ספורט לכל החיים גם ברמה המקצועית. זוהי לא חוויה חד פעמית עבור חלק מהילדים, אלא החיים ממש. 

מידע נוסף לגולשים